Sens istnienia

Hej,

Też czasami mam wrażenie, że i zasady na forum są jak Socha w reklamach Agaty - do ozdoby. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,
Dimatheus

2 polubienia

A co to móżdżyć? Dlaczego istnienie ma mieć jakikolwiek “sens” - cokolwiek to znaczy. Po prostu do tego wariantu ewoluowaliśmy, istniejemy i robimy swoje, tak jak każde inne zwierzę dookoła :slight_smile:

@XOR
Stworzenie systemu, stworzenie człowieka, którego sensem życia jest świadomość zbawienia, czyli życia w nowym systemie duchowo-informacyjnej całości (Obj. 21)

Ta wypowiedź jest niezrozumiała, rozwiń i wyjaśnij co masz na myśli.

Uwierz mi, nie chcesz go o to pytać :laughing:

Chcę, niech wyjaśni własnymi słowami przepisany skądś bełkot.

I nagle całe DP czyta Objawienie 21 :smiley:

1 polubienie

Bóg Wszechmogący stworzył system duchowo-informacyjnej całości, w którym zjedzony owoc banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30) Uczynił falowe destrukcyjne zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechichinformacji - informacja dla całości i o całości rodzajów informacji oraz myśli, słowa i uczynki, które czynią falowe destrukcyjne zakłócenia w systemie, za które poniesie się wieczną śmierć w tunelu swoich uczynków, udowodniony naukowo.

Pytaliśmy go już o to kilka razy i ciągle odpowiada tak samo, niczym delficka wyrocznia. Zaczynam się zastanawiać czy to nie jest jakiś bot-eksperyment, któregoś z dowcipnych forumowiczów :wink:

Ostrzegałem :laughing:
Ale niedługo będzie dziesiąty to będą pieniądze na nową partię leków :laughing:

1 polubienie

Gdzie, przez kogo jak?
Chcę zobaczyć jak naukowiec udowadnia te bzdury i przy okazji istnienie jakiegokolwiek niematerialnego żyjątka nie wspominając o bóstwie wszechmogącym.
Kolego, prosiłem swoimi słowami a ty wklejasz ten sam bełkot…

Nie chcę was straszyć, ale co raz więcej analiz wskazuje na to, że tak na prawdę wszystko dookoła i my jesteśmy tylko holograficzną projekcją. Zakłada się, że jesteśmy czymś an zasadzie symulacji lub gry prowadzonej przez nieznane istoty. Coś, jakby ktoś grał w swoistą “Cywilizację” :slight_smile: podobno jest nawet grupa śmiałków, która chce nas wydostać z tego “Matriksa”. Tym samym każda religia i bóg jest wprowadzony do tego systemu w celu odwrócenia uwagi od prawdziwych stwórców.

O matko… Kiedy fizyk mówi o hologramie to ma na myśli, że ilość wymiarów faktycznie może być mniejsza niż to się wydaje obserwatorom. Reszta tej opowieści to dziennikarze :wink:

Nie, tu mówili o matriksie.

Wolę Sense 8 :slight_smile:

Nie żartuj sobie. To poważne sprawy. Co jeśli jesteś tylko zwykłym “avatarem”? Co wtedy z podnoszonym tutaj “sensem istnienia”?

Odpowiedziałem na to w poście #101 :wink:

No, więc widzę, że “trzymasz rękę na pulsie” i widzisz, co się święci :slight_smile:

Ciekawe czy Elon Musk czytał “Dzienniki Gwiazdowe”? :wink:

Nie wiem czy czytał, ale sprawa jest co raz bardziej poważna! :slight_smile: Pomijając już fakt, ze zgodnie z teoria kwantową przeniesioną do skali makro rzeczywistość tworzymy w momencie jej “oglądania”.