Sens istnienia

Ja wierzę w rzeczywiste i rzetelne fakty naukowe, zbieżne z Biblią, które nazywasz anomalnymi. Natomiast dowody naukowe o unieważnieniu wielkiego wybuchu posiada naukowiec.

Czyli jeśli owe rzeczywiste i rzetelne fakty naukowe nie są zbieżne z Biblią (a takich sporo), to w nie nie wierzysz. Ok. I na tym polega różnica między faktami, a wiarą.

Czy w ramach Twojej wiary także nie mieści się czytanie ze zrozumieniem? Po raz wtóry: nie ja coś nazywam “anomalnym”, ale naukowiec (?) na którego się powołujesz tak sam siebie określa. Czy mam to napisać wielkimi literami, by doszło?

Sam się na tego naukowca powołałeś. Sądziłem (pewnie nie tylko ja), że masz jakąś w tym zakresie wiedzę co ów naukowiec głosi i na jakich podstawach. Widać oprócz imienia i nazwiska nie potrafisz powiedzieć więcej. Chyba nie mamy o czym rozmawiać.

Rzeczywiste i rzetelne fakty naukowe nazwałeś anomalne, zamiast rzeczywistość niejawną, czyli wszechinformacją. Biegły jesteś w negowaniu i w manipulowaniu, natomiast prawdy pisać nie potrafisz.

Skoro ja twierdzę, że tak nie napisałem, a Ty twierdzisz inaczej, to któryś z nas jest kłamcą. Wobec powyższego proszę zacytuj moją wypowiedż, w której “rzeczywiste i rzetelne fakty naukowe” nazywam “anomalnymi”.

Nie ma żadnej 2-giej strony ani żadnych bożków.
Jeżeli jednak sądzisz że istnieją niematerialne istoty nadprzyrodzone to udowodnij ich istnienie w sposób naukowy.
Chociaż wystarczy pokazać tak aby wszyscy byli zgodni że widzieli…

1 polubienie

Powołując się na biblię równie skutecznie możesz powołać się na raport Macierewicza.
Którego teoria o zamachu jest w pewnym stopniu zbieżna z faktami.

2 polubienia

To że użytkownik @potencjan dobrze się bawi w naukowca teologa w dziale na Luzie zrozumiem, ale kolejny blogowy cytujący biblię ?

PS: Możemy mu nadać nową ksywkę “Czyli” - ponad 16 powtórzeń we wpisie blogowym :slight_smile:

Czylak może się przytrafić każdemu ale gdy jest to częstsze zjawisko należy zasięgnąć porady specjalisty.

Najniższym wymiarem jest ziemia o najniższej częstotliwości wibracji wirowej formy energii z zamieszczonymi rodzajami informacji, do którego przenikają upadłe istoty duchowe, o wyższej częstotliwości wibracji wirowej formy energii z zamieszczonym rodzajem informacji. Komunikacja z upadłymi duchami, którzy nienawidzą ludzi odbywa się przez channeling, który potwierdzają badania naukowe.

Poproszę o źródła, linki, tytuły opracowań, cokolwiek na temat tych badań. Chciałbym z nimi się zapoznać.

Wybitnym specjalistą od channelingu i Księgi Urantii jest Jon Klimo.

Romana Nachta sobie posłuchaj na YT.
Pierniczy podobne farmazony, jak słucham to aż mi ziemniaki w piwnicy gniją…
Jeżeli jednak przestaniesz brać takie bzdury na poważnie to można się nieźle pośmiać.

1 polubienie

Kolokwialne negowanie channelingu, który jest udowodniony naukowo jest dowodem na brak kompleksowej wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.

Od kilku postów czekamy na to, żebyś wskazał konkretne dowody naukowe.

Konkretnie i na temat : dawaj dowody!
Zapewne są tak samo naukowe jak wywoływanie duchów, biblia i książki o czarownicach.

Od 1992 roku nauka nieustannie prowadzi badania nad channelingiem, i potwierdza informacje channelingowego przekazu.

To tylko słowa. Napisać można wszystko.

Nie suche treści. Dowody pokaż.

Ja po proszę aby kanałem channeligowym wysłać do mnie przypisy :stuck_out_tongue_winking_eye:

Odowodnij chociaż badania naukowe jeżeli nie potrafisz dowieść tych bzdur.