Serio? Serio! Czyli znowu reklamy Opery :(

Blog raczej nie pozwala na takie coś, najwyżej tło zmienisz.

Z tego co wiem zawalił reklamodawca, ale podobno już to zostało ogarnięte. Nie zmienia to faktu, że coś takiego było.

Nie wiem, z logowaniem czy bez logowania, w trybie normalnym i prywatnym, na Chromie, SlimJetcie, Firefoksie, czy na Egde, nigdy takich reklam nie uświadczyłem na DP.
Nigdy.

Z wyłączonymi wszystkimi dodatkami, bez blokowania reklam, w trybie prywatnym (incognito) przeglądarki strona wygląda tak: (klik rozwinie całość)

Żeby zobaczyć, trzeba uruchomić przeglądarkę w trybie awaryjnym, wejść do jakiego artykułu pod komentarze, zobaczyć i … polec.
Do tego odznaczyłem blokowanie wyskakujących okien, wtedy to odkryłem sex reklamy i wiele innych. Dzisiaj to nawet kliknąłem w to, że nie jestem za handlem w niedziele :stuck_out_tongue_winking_eye:
Wygrałem, a jakże. Właśnie mam zaspamowany gmail. W spamie parę razy congratulations, a w nich pliki .TIF od (xxx) @outlook.it.

Dlaczego od razu, tego nie napisałeś, kilka postów wyżej…sens takiego “zdziwiania” jest żaden…

Skoro nic takiego z “nietypowymi” reklamami / ankietami, które kilkakrotnie wyżej przedstawiałeś, nie występuje w trybie “normalnego” przeglądania, to po co z tymi swoimi bzdetami i “eksperymentami” zawracasz gitarę…a jak już, to napisz czytelnie, na wstępie każdego posta, na czym polega twoje “mieszanie”…

Wydzielono 33 posty tworząc nowy wątek: A ja powieszę na tym portalu psy

A od pierwszego wpisu w temacie było, w jakim trybie zobaczyłem szokujące reklamy.
https://forum.dobreprogramy.pl/t/sady-i-przesady-z-reklamami-na-portalu/554964?source_topic_id=549542

A Ty w ogóle jesteś “zorientowany”, w jakim temacie Ja to napisałem, w jakim aktualnie temacie jest ta treść , i do czego konkretnie się odniosłem…mam nadzieję, iż wszystko jest już “jasne” dla Ciebie…

Teraz mnie już więcej nie “rozpraszaj”, bo zawiązała się, pasjonująca “pyskówka story”…
Aktualnie wydzielona do odrębnego tematu…A ja powieszę na tym portalu psy

U mnie nadal, podany przez Bogdana schemat, nie działa. Nie widać żadnych obcych/dziwnych reklam pod komentarzami. Vide:

2018-02-01_122348

A czy to nie jest przypadkiem tak, że system reklamowy zapamiętuje ID przeglądarki lub adres (pulę adresów) IP?

U mnie nadal, podany przez Bogdana schemat, nie działa. Nie widać żadnych obcych/dziwnych reklam pod komentarzami. Vide:

Może jeszcze trzeba by odpalić Windows 8/10 w trybie awaryjnym z obsługą sieci i nagle się pojawią, bo nie wytnie tego Windows Defender.

Niestety… To też nie pokazało mi tych tajemniczych reklam.

Fakt - dzisiaj są e-pity i tam inne programy, w których kliknięcie nie przenosi do zlej strony Zosi, która naiwnych kosi…
Teraz to obciążenie mniejsze i takie to buuuty…

Pewnie nie umiecie powyłączać moduły bezpieczeństwa w przeglądarkach. Wtedy to nawet:

Te ankiety to atakują nawet na podstawowej ochronie.

1 polubienie

Cicha cenzura żyje ładnie wykosiliście wczorajsze posty.

PS Trzeba archiwizować na bieżąco, gdyż posty nawet nie wiecie jak szybko odchodzą.

Taaa

Wobec oporu suwerena, buttony zachęcające do pobierania Opery oraz reklamy Opery emitowane adblockowiczom w dniu dzisiejszym znikną :slight_smile:

Skoro Opera statyczna reklama jest taka zła czy moglibyście reklamować Podpaski jako pływające okno ? Cała ta sprawa z reklamami opery - oporem jest ""głupia

1 polubienie

Nie rozumiem tego zamieszania. Jak wszędzie były reklamy i buttony by pobrać Chrome to jakoś nikt nie protestował. Jak jest Opera to nagle stado obrażonych atakuje. W rzyci mam ile jest takich przycisków pobierz. Pobieram to co chcę a nie to co mi sugerują. Najwyraźniej wielu z malkontentów ma słabą wolę i pobierają wszytko co można pobrać, mimo że tego nie potrzebują :slight_smile:

Śmieszne to i straszne.

2 polubienia

Zamiast Opery będzie Balet :wink: