Serio? Serio! Czyli znowu reklamy Opery :(

Prawda w oczy kole :wink:

Mam inną opinię, bo cały czas dajesz mu się prowokować :wink:

Zlałam, jak babcia mnie uczyła: “głupków omijaj dziecko szerokim łukiem”. :wink:
Gdyby tu była opcja blokady, byłby od razu po postu “klik” i po herbacie. Niestety nie ma tego.

I dlatego zamiast zastosować się do rady babci, ciągniesz niepotrzebnie ten temat. Trzeba było jednak tej babci posłuchać.

2 polubienia

Przecież nic do typa nie gadam. No czego jeszcze chcecie? :stuck_out_tongue: Sio do pracy, bo już dziewiąta.

W sumie tak patrząc to kiedyś i tak tych reklam było więcej w starej wersji portalu , ta może jest nieinwazyjna , ale tamte fajnie się z headerem komponowały.

1 polubienie

Ja raz wyłączyłem na wp reklamy, jak huknęło reklamami i rożnymi wysuwanymi boxami to aż zamknąłem i potem z ustawień cofnąłem wyłączenie.

Tak przeglądam od czasu do czasu ten temat i nie mogę się naczytać jak was boli “inwazyjna” reklama Opery. Tu już o miejsce jej lokalizacji nie chodzi a temat zszedł o to że to musi być reklama tej marki a nie Firefoxa czy Safari.

Ciekawe czemu nikt jeszcze nie przyczepił się do reklam na blogu, pod podglądem programów itp. Mi to nigdy nie przeszkadzało. Mam ADblocka i to co musi się wyświetlać, to się wyświetla. Dupy mi to nie urwie.

2 polubienia

Bo to nie opera blokuje a wyjątek na serwerze wykrywający czy używamy Opery / oszukujemy user-agentem że używamy Opery.

Co do nudnej Opery z reklamy Google, to poklepać po pupie trzeba by AdWordsów / osobę co uruchomiała tak kampanie reklamową.

2 polubienia

Kolejna żałosna reklama miernej modyfikacji chrome na stronie której jakoś też jest wątpliwa i mocno podważana, chyba w końcu trzeba będzie zastosować opcję atomową w postaci 127.0.0.1 na całą stronę ciekawe co wtedy wymyślą :slight_smile:

Opera. Wersja: 51.0.2830.0. Jak blokowała reklamy (w tym swoje) tak blokuje nadal.

2 polubienia

Zwracam honor. Pewnie nie uwieżysz czego nie zauważyłem …

Że to nie Portal jako taki, tylko Google :wink:

1 polubienie

Raczej tego że mi ktoś wyłączył blokowanie reklam na DP - wyjątek.

1 polubienie

Jak to - ktoś? Samo tak się zrobiło?

Zainstalowała się nowa wersja i przez chwilę widać było reklamy, ale tylko do momentu zrestartowania przeglądarki.

Ten komputer użytkuje wiele osób.

gorzej że po kliknięciu włącza się automatyczne pobieranie bez zapytania o zgodę.

na dodatek ta reklama pojawia się tylko wtedy kiedy ma się włączonego adblocka, co jest już niezgodne z prawem.

Hej,

A możesz na to podać jakiś paragraf dla potwierdzenia? Bo zwykłe słowo Zbyszka jakoś nie wystarczy…

Pozdrawiam,
Dimatheus

proszę bardzo

2 polubienia

Hej,

To teraz sprawdź, jakie miejsce zajmują dyrektywy UE w porządku prawnym państwa i kiedy stają się obowiązującym prawem.

Pozdrawiam,
Dimatheus