Serio? Serio! Czyli znowu reklamy Opery :(

proszę bardzo

“Jeżeli Polska jako państwo członkowskie nie będzie realizować wskazań wynikających z jakiejkolwiek dyrektywy, którą miała obowiązek wdrożyć do naszego porządku prawnego, lub będzie je realizować, ale w sposób niepełny lub nieprawidłowy, wówczas każdy obywatel naszego państwa, który z tego tytułu poniósł szkodę, może wnieść powództwo do polskiego sądu powszechnego o odszkodowanie.”

http://www.gazetaprawna.pl/encyklopedia/prawo/hasla/335779,dyrektywa.html

3 polubienia

To nazywa się gwiazdorzeniem :wink:

No proszę Cię :slight_smile:

1 polubienie

Ja tam nadal widzę reklamę dudy :wink:

I tyle w temacie. Państwa członkowskie są obowiązane przestrzegać dyrektyw wspólnych i dostosowywać w sposób nie kolidujący swoje wewnętrzne przepisy do nich.

Hej,

Czekaj, czekaj, czekaj - to, że państwo zostało zobligowane do wdrożenia konkretnej dyrektywy wcale nie znaczy, że staje się ona od razu obowiązującym prawem. Dopiero uruchomienie określonego procesu legislacyjnego i końcowe przyjęcie przepisów prawa powoduje, że dyrektywa staje się obowiązująca - staje się prawem. A ta jeszcze takiego procesu nie przeszła. Zresztą gdy zostanie wprowadzona, bardzo szybko się o tym dowiemy dodatkowymi komunikatami na wzór tych, o korzystaniu z cookies.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

A, już rozumiem. Ja swój używam sam, więc z automatu zakładam, że wszyscy tak mają.

Wersja mobilna portalu, przeglądarka Chrome i taki cyrk (oddalone na maksa):

To już jest przegięcie, nie da się normalnie przeglądać strony…

Teraz nie mogę za chiny zobaczyć reklamy opery. Wycofali?

Chyba tak, nie widzę w kodzie tysiąca losowanych pustych tagów.

U mnie się dzisiaj pojawiła. Ciągle coś zmieniają.

Poprawione, dzięki :wink:

2 polubienia

Tomekb kto w dzisiejszych czasach używa adblocka jak dużo lepiej działają Adguard i uBlock Origin a dlaczego używają, bo mają dosyć chamskich reklam, ale redakcja musi mieć na hostessy na zlocie.

Jesteś w błędzie wciąż są osiołki co używają Adblock + uBlock / ABP + uBlock / Adblock + ABP + uBlock - bo nie umieją pojąć że dodatki robią to samo (a uBlock nawet lepiej) i tylko męczą komputer takim mix-em.

Zrozumiałe by było mieć 5 dodatków ale jeden aktywny a reszta jak tworzymy filtry na każdy i chcemy przetestować by nie polecać czegoś co nie działa poza uBlock i Adguard Adblocker.

Ktoś już wspominał, że reklama opery u góry rozwala stronę na mobilnych urządzeniach ?

Nie tylko na mobilnych

Dziwne u mnie działa :slight_smile:

A tak … ja mam Operę :wink:

Zastanawiam się w czym przeszkadza ta reklama ? oby więcej takich a nie flashowych czy też "rozwalających stronę :

1 polubienie

1 polubienie

Ciekawe ile Chińczycy będą musieli zapłacić za reklamę Maxthon przeglądarki, która szpieguje swoich użytkowników. Ale jak to się mówi pieniądze nie śmierdzą tylko wstyd na forum więc czekamy na kolejną reklamę tym razem Maxthona.