Siłownia

cece :x

Co tego bica to nie pamiętam, a z dziesiejszego dnia też Ci nie powiem bo dawno nie próbowałem. :wink:

Hmmm … Skąd skołowac sztange :-o

Popytaj znajomych, popatrz w mieście a jakimś sporotwym sklepie, ewentualnie poszukaj na allegro lub jakiś sklepach internetowych.

:wink:

Chyba, że brat mi załatwi… Ma paru kumpli na siłowni :slight_smile:

Nie wiem dokładnie. W wieku 6 lat, gdy jeszcze nie miałem pieniędzy na profesjonalny sprzęt, bica ćwiczyłem podnosząć trzonszki/pionszki/ksiamszki/ksiopski(taki jakiś zapisany paper, nie wiem jak się nazywa) i w jednej z nich był taki ziomal, który raczej nie ćwiczył bica i który miał pod sobą napis “Ein Volk, Ein Reich, Zwei Entchen”.

cece uraczyła mnie Twa historia a tym czasem idź się może przejść przewietrzyć :roll:

Masz na myśli jogging? Mam taką ulubioną, 75 kilometrową trasę, którą staram się codziennie zaliczać.

Nawet i to.

Pędź i nie wracaj za szybko :roll:

Jak już tak się chwalicie to ja ważę 98kg, wzrost 192cm.

Ćwiczę od miesiąca. Na początku wyciskałem ledwo 50kg (1 powtórzenie), dziś z tym samym ciężarem robie serie po 4-5 powtórzeń. 70kg - 1 powtórzenie.

Od 3 dni na l-karnitynie. Szczerze jutro jeszcze HMB w płynie.

Do stycznia 90-100kg na ławce. =]

jaziun cwiczysz w domu czy na siłowni?

Jestem w 3kl LO, woźnego się zna… wpadamy z kumplami 3x w tyg.

:slight_smile:

Myślę, żeby kupić do domu ławkę z modlitewnikiem + rozpiętki i ciężar ok 100kg to są koszta grubo ok 600-700zł :confused:

No ostatnio widziałem :smiley: Zróbcie ściepe z kumplami każdy po stówce i bedzie… :wink:

podnoszę 1,5 razy więcej niż masa mojego ciała :slight_smile:

Twoja waga ?! Staż ??

To pochwal się ile ważysz :!:

nie ma szans. daje ci z 85 kg.

Lepiej, tak z 3 miechy poćwiczyć na ‘sucho’ dopiero jak już ustaniesz z siłą to możesz brać kreatyne, najlepiej z Dextorosą.

Ronni_92

lepiej, jakbyś na razie poćwiczył z kumplami na siłe, i ogólnorozwojówke, drążek i pompki oczywiście to tak dodatkowo :slight_smile: później możesz pomyślec o swojej siłowni, ale i tak sądze że najlepiej z kumplami ćwiczyć, bo samemu, jest bezsensu, nie mówiąc już jak np sztanga Cie przygniecie :smiley:

A to że wyciskasz 30 kg (dla nie których - tylko) to nic dziwnego, ciekawe ile reszta ‘wyciskała’ w tym wieku ( no może 14-to latek ważący 100 kg :? podniesie wiecej, bo wiadomo wiecej masy, wiecej siły)

kapselo ćwiczyłem miech na sucho, poszedłem na konsultacje i trener polecił kilka odżywek… xD

zobaczymy w styczniu : D :slight_smile:

polecam a6w jeśli chodzi np o trening brzuszka ;p

dużo warzę a lat 16, a z tym to przesadziłem że 1,5, bo 1,2 obliczyłem…

kapselo ja cwicze od tygodnia. Na razie mi starczą sztangielki 3,5 kilo w jednej łapie i tak jak na ławeczce tylko nie sztangą a sztangielkami. Są tego 3 rodzaje cwiczeń… bardzo fajne. sphinx podał taką stronke, zobaczyłem tam cwiczenia zr sztangielkami i od razu mi się spodobały… ;] Właśnie jutro będe cwiczyc. Na dzisiaj już starczy, godzinka :slight_smile:

Złączono Posta : 24.11.2006 (Pią) 19:32

Wstydzisz się swojej wagi :?: Ja 65 kg :wink:

waże bo waga

w końcu ile? 70?