Skąd się wzięły Wasze Nicki ? =)

A u mnie:

Michał - to moje imię (wiem, nie domyślaliście się nawet :lol:)

1205 - to 12 05 - data moich urodzin :smiley:

Z reklamy :wink:

A tak poważnie: nie jestem tak nazywana, tylko, że musiałam oddać loga do sprawdzenia, a okazało się, że goście nie mogą pisać w dziale “Bezpieczeństwo i logi HijackThis” - zirytowałam się i to mi właśnie przyszło jako pierwsze na myśl i tak się zarejestrowałam - nie przypuszczałam też, że tu zostanę.

Tymbardziej, że bywam też irytująca - tyle, że dla innych, również irytujących :stuck_out_tongue:

jest taka firma komputerowa :arrow: http://www.axel.com.pl :slight_smile: miałem z tego sklepu sprzęt :slight_smile:

p.s mój nick wzioł się od imienia Grzesiek po niemiecku :roll:

hmmm no moja od imienia :smiley: tak czasem mówi moja przyjaciółka

a tak poza tym to jestem jeszcze vanilla

a najczęściej orzech(to sie wzięło od tego że dużo razy zdarzało mi sie coś zrobić gdy nie mogli tego faceci/oczywiście nie zawsze/po prostu byłam silniejsza…no i wyszło że twarda jak orzech…)

ale żeby nie było to nie jestem kulturystką :smiley:

a mój wział się z głowy. :smiley:

mój sie wział z tego że kumpel z mojej klasy powiedział do mnie ze jestem wielki jak Murarz i tak sie zaczeło! Ksywke mam 7 lat, ale tez inne też się czepiły mnie np: MUR, MUREK, MIREK, MIREK KOCIAK, MURUŚ, Kulfon, TREZGUTi wiele innych :smiley: :smiley:

a mój nick otrzymałem na chrzcie od Rodziców. Jakieś 26 lat temu… hehe

Mój nick wziął się stąd że jakieś 2.5 roku temu otwarto u nas gralnię (która już upadła) i można byo pogrywać w niezłe gierki.

Przybyłem kiedy grano w Red Factiona a że nie grałem dużo w nią to cuż…

Kiedy po morderczym pojedynku zmasakrowałem całą elitę (taka z nich elita…) jeden postanowił nadać mi xywę (miałem wtedy nick Lucke_B od imienia).

I tak jestem Lordem Yabolem :lol:

Oprócz tego mam xywę Seek’n’Striker. czemu to tylko moi biedni koledzy wiedzą :lol:

Do tego używam w przypadku podania fikcyjnego imienia i nazwiska: Duke Wintermaul czyli Książe Mrożny Kafar :smiley: .

Idealne do NWN.

a mój nick wziął się z ksywki mojego taty

ale mnie na początku nazywali BUNIO Junior

potem przekształcił się w zwykłe Bunio :slight_smile:

ja mam kilka ksywek!!

w necie to jest drabas - od nazwiska dr—k

na realu - DZIABOL - a wzielo sie to od mojej wady wymowy (jak bylem maly teraz juz nie mam) nie umialem powiedziec J a mowilem DZI. a lubialem to slowo JABOL!! i zostalo DZIABOL!!

…a mój nick to jednocześnie moja ksywka w rzeczywistości… prawie wszyscy mówią tak do mnie = BRZOZA, BRZÓZKA, a prawie nikt po imieniu;) , a wzieło się to stąd, że jestem wysoka, mam długie blond włosy. Komuś kiedyś się tak skojarzyło i ot:)

Mój Nick to słoma wziął się on z mojego nazwiska :twisted:

mój nick to Cichociemny.[alexsus]PL

Cichociemny - jest to dobre w gierkach typu cs… a pozatem do mnie pasuje , ci którzy mnie znają to wiedzą…

.[alexsus] - zwykłe połączenie name and last name

PL - gram w w/w gre praktycznie tylko na zagranicznych serwerach i to się przydaje…

PS. na forum mam krótszy bo się mody przyczepiły … :confused:

a moj sie wzi o l od tego ze czesto gdy chialem kogos na osiedlu zawolac to wolalem MAJSTER… i dlatego teraz wszyscy mowia do mnie MAJSTER a pisze sie MaYsTeR… :mrgreen:

Witam!

A mój to poprostu moje “spolszczone” nazwisko :slight_smile:

Pozdrawiam

Ł. Fox

Kto ogladal film: “O dwoch takich co poszli w miasto” ? Jesli widzieliście go to wiecie skad moj nick, a jesli nie … to bardzo zachęcam do obejżenia :slight_smile:

pozdrawiam

Mój od imienia (Patryk) :wink:

Lord Yabol zmień podpis. Nie wolno zamieszczać reklam w podpisie :slight_smile:

BTW: Mój wziął się od imienia i pierwszej litery nazwiska. FilipS, PhilipS itd. :wink:

Edit: OT :stuck_out_tongue: Co to znaczy BTW? :twisted:

:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/BTW

Ogólnie to mówią na mnie Chrucik - od nazwiska (od kąd tylko pamiętam), ale vvenomm bo mi sie spodobało, a załapałem to z NFS UG :smiley: