Skąd się wzięły Wasze Nicki ? =)

Na mnie mówią juz od ponad 10 lat “Mrówa”…kiedyś gdy mialem 6,7 lat byłem małych rozmiarów i stąd się to wzięło :stuck_out_tongue:

a nick na forum mam “matislord”, ale nie wiem czemu tak :slight_smile:

A mój bo ja wiem jakoś sobie tak sam wymysliłem :stuck_out_tongue:

A ja mam na imię Szymon więc zmyślni koledzy w szkole zaczęli wołać : Myszon, Mysia… a ja poddałem to małemu liftingowi i wyszło Myszak :mrgreen:

moje pseudo wyszło z potrzeby bycia oryginalnym

a moj z biedronki :stuck_out_tongue_winking_eye:

nie chyba boczi wymyslil juz nie pamietam :stuck_out_tongue_winking_eye:

od nazwiska, tu sie przekrecilo i tu i wyszlo ze jestem ziemniak :oops: :oops: :oops:

a moj bo moim ulubionym piłkarzem jest Robinho a 5 bo to moja ulubiona

cyfra i jakos bardzo przypadakła mi d ogustu … :lol:

Jak nabijamy to nabijamy :smiley:

Mój nick wziął się od mojego imienia w połączeniu z trzema pierwszymi cyframi numeru GG pewnej osóbki :>

Niby co :roll:

Licznik w działach nie technicznych jest wyłączony :lol:

Mój się wziął z niemieckiego mianowicie: są takie tabletki choby cukierki na podwyższenie glukozy we krwi i się nazywają Dextro… przekręcilem, dodałem dr. i wyszlo dr.dxtro… mam go od trzech lat

Ja mam swoj bo lubie filmy o samurajach :slight_smile: i interesuja mnie ich obyczje i kodeks :stuck_out_tongue: + lubie anime, mange i ogólnie interesuje sie Japonia :slight_smile:

A kto zgadnie od czego wziął się mój nick :wink:

od imienia :stuck_out_tongue: a mój z … kosmosu :stuck_out_tongue: tak się kumplą nudziło to wymyslili mi :stuck_out_tongue:

mój nick od imienia

wymyślony w 3 minuty

mam go juz od ponad roku :smiley:

A moj wziol sie przez przypadek - od imienia ! :mrgreen:

A mój jakoś przypadkowo wypowiedziała koleżanka jakieś 3 lata temu… Przyjęło się, ale na realu wołają na mnie tak tylko wybrańcy :mrgreen:

Na kalendarzu z roku 2005 mam przepiękne zdjęcie rysia na śniegu autorstwa Roba Reijnena.Podpis pod zdjęciem jest w czterech językach,w tym w trzech brzmi LYNX.Piękne zdjęcie, piękna nazwa. :slight_smile:

6-7 klasa podstawówki. Koledze się nudziłiło i przekręcał nazwiska. i tak już 10 lat…

Dokładnie :lol: :lol: :lol:

mój nick od imienia Mariusz a 90 od roku w którym sie urodziłem (1990)