Śmieszne wypowiedzi na różnych forach ;)

Wy tak na poważnie? Na kompa i forum - to z LightShot na wszystkie windowsy - z poziomu robienia screena można nawet na Twitter, czy FB, albo nie. Klika się klawiszem Print Screen i zaznacza obszar np jedna nóżka - i od razu zapodaje na media społecznościowe. LightShot łączy z takim faceta bookiem. Dostępny rozsądny format PNG i mniej rozsądny JPEG. BMP można sobie zapisywać na dysku, nawet w tajnych obrazach…

 

Kcp21: A który jest głupim formatem?

40c0a437612b83ebmed.png

BMP, na ten przykład :slight_smile:

 

To co mówisz jest w porządku, jeśli mowa jest o twoim własnym komputerze i twoim własnym (standardowym) systemie.

Tak jakby - na moim nieprzymuszonym systemie i komputerze dużo fotek mam w formatach tiff, czy bmp, ale chodzi o to, jak je zapodawać na fora, czy portale społecznościowe w kilka kliknięć. Czyli na zapodaj.net można bmp - masz tam - udostępnij na facebooku a jak wygląda to udostępnianie, to nie wiem, bo nie mam konta na facebooku. Do zapodania obrazka na forum, to tylko najwyżej png - na zapodaj.

Dlaczego ? Forumowa galeria działa całkiem sprawnie, chociaż znając życie po aktualizacji wszystko przepadnie :stuck_out_tongue:

Yyy - jakoś sprawnie nie daje się dodać bmp, ani tiff, - już prawie było, ale się sprawnie zbyło.

Mam na dysku niedozwolone pliki obrazków… Powinien być banik przynajmniej, albo jakieś dybki…

001716.jpg

 

Ej, wyolbrzymiłem to. To nie kontuzja.

Nie, że aż dostałem kontuzji, tylko, że aż zabolało.

Jak to mawiał klasyk - są na świecie rzeczy, o których się filozofom nie śniło :slight_smile:

Hej,

 

Ja myślę, że w takiej sytuacji, wizyta u specjalisty jest bardziej niż konieczna. :slight_smile:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Na forum programosy był wałkowany temat “Bezprzewodowy kabel usb do drukarki”. d75e623506d27b03.gif

 

niektóre kable bezprzewodowe to kawał zaawansowanej technologii :stuck_out_tongue:

Ta… technologii peerelu - nie brakowało kablowania. Taki kabel kablował i niepotrzebny był mu przewód, powód, czy powódka…

 

 

Gucio123 (programosy) ma inny problem - tylko zintegrowaną kartę graficzną:
 

 

Hm… Ale jak to? Ścierka to raczej izolator cieplny, więc powinna powodować jeszcze większe grzanie się karty.

 

Chyba, że ta osoba myśli, że kartą graficzną jest coś, co nią nie jest, ale nadal nie widzę, jak położenie ścierki na jakimkolwiek komponencie komputera miałoby pomóc na grzanie się…

Może kładzie mokrą :stuck_out_tongue: :wink:

A czy B? - Czy ten piecyk, to jest parnik?

 

Nie ma co się śmiać. Ja przed odpaleniem Wiedźmina 3 kładę na karcie graficznej różaniec. Co region to obyczaj :wink:

Hej,

 

Albo zamarzniętą wyciągniętą prosto z zamrażalnika. :slight_smile: To w sumie mogłoby coś pomóc. No chyba że szmata ma zastąpić kota, który wcześniej ulubował sobie to miejsce w komputerze.

 

Ale przynajmniej jest to skuteczne? I Geralt ma dzięki temu jakieś dodatkowe moce boskiej ochrony?

 

Pozdrawiam,
Dimatheus