Śmieszne wypowiedzi na różnych forach ;)

Ta… technologii peerelu - nie brakowało kablowania. Taki kabel kablował i niepotrzebny był mu przewód, powód, czy powódka…

 

 

Gucio123 (programosy) ma inny problem - tylko zintegrowaną kartę graficzną:
 

 

Hm… Ale jak to? Ścierka to raczej izolator cieplny, więc powinna powodować jeszcze większe grzanie się karty.

 

Chyba, że ta osoba myśli, że kartą graficzną jest coś, co nią nie jest, ale nadal nie widzę, jak położenie ścierki na jakimkolwiek komponencie komputera miałoby pomóc na grzanie się…

Może kładzie mokrą :stuck_out_tongue: :wink:

A czy B? - Czy ten piecyk, to jest parnik?

 

Nie ma co się śmiać. Ja przed odpaleniem Wiedźmina 3 kładę na karcie graficznej różaniec. Co region to obyczaj :wink:

Hej,

 

Albo zamarzniętą wyciągniętą prosto z zamrażalnika. :slight_smile: To w sumie mogłoby coś pomóc. No chyba że szmata ma zastąpić kota, który wcześniej ulubował sobie to miejsce w komputerze.

 

Ale przynajmniej jest to skuteczne? I Geralt ma dzięki temu jakieś dodatkowe moce boskiej ochrony?

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Nie wiem na ile gość pisze prawdę, ale proponuje zrobić nalewkę z moli woskowych (larw owada, który pustoszy pasieki): http://www.portalpszczelarski.pl/forum/apiterapia_i_kosmetologia/436/nalewka_z_mola_woskowego.html

Na forum za płotem:

Zagubione hasło

Nowy postprzez Damian1987tychy Dzisiaj, 16:04
Witam serdecznie
zapomniałem głównego hasła na przeglądarkę waszą jak mogę je odzyskać

Może ktoś odstapi? :stuck_out_tongue:

Hej,

Normalnie problemy ludzi pierwszego świata - zapomniane hasło. :slight_smile: Niech spróbuje złamać.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Ten temat przymiera, to może coś wrzucę :smiley:

Nie wiem czy wyśmianie autora tematu jest humanitarne więc dla bezpieczeństwa tylko mu współczuję - poziomu edukacji jaki prezentuje.

Na sąsiednim forum - rzut beretem:

Nie wiem czy to już przywołaliście - czasy niemalże internetu łupanego, ale jeśli nie - to warto przypomnieć:

Pojawiło się z zamierzchłych czasów. Pewnie jakiś odkop poleciał w niebyt.

3 polubienia