Stali bywalcy - dyskusja o kryteriach

Jeszcze więcej pepsi i popcornu, bo kręcą niezły film. :grinning:

Nie rozumiem Twojego bełkotu z tego postu. Nie ma to jak zaistnieć w temacie, w którym nikt Cie o zdanie nie pytał :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ale o co cały szum? Ja grzecznie odpowiedziałem na pytanie, sympatycznego skądinąd @McDracullo, że są takie “poziomy” na forum i aby dostać się do działu “bywalców” należy spełniać założenia poziomu 3. Tak postanowiła Redakcja (w osobie tomkab), dodatkowo podałem screen wyjaśniający czemu akurat autor tego wątku w tym momencie ich nie spełnia i tyle.
Czy to dobre założenia, czy należy całkowicie zdawać się na automat? Czy wymagania jak i uprawnienia dla poziomu 3 są dobrze ustawione? Ja uważam że nie, też o tym dyskutowaliśmy w innym miejscu, ale nie o to było pytanie, po prostu tak teraz jest.

O łał

1 polubienie

Cytat: od sierpnia 2016 roku do 6 września 2017

Faktycznie “zaskoczyłeś”…całe dwa wpisy w kwietniu 2017 roku…ale mniejsza z tym, fajnie że jednak wbrew “własnej woli” masz dostęp do tego działu…

Jak śmiesz wypominać komuś aktywność kiedy Twoja sama nie jest najwyższych lotów? Dobrze pamiętam, że w ostatnich latach jedyne do czego się ograniczałeś to lamentowanie pod artykułami dt. HotZlotu, że nie dostałeś zaproszenia, albo przedziwnych dyskusji, które prowadziłeś z innymi forumowiczami.

Mam świadomość tego, że jesteś jak chorągiewka i jak zawieje taki obierasz kierunek, ale litości… @McDracullo ma dużo większe zasługi dla portalu i społeczności niźli Wy z januszkiem i radkiem razem wzięci. Robicie na niego nagonkę, a sami pokazaliście swoje prawdziwe oblicze w ostatnich miesiącach przy okazji “dobrej zmiany” na DP :wink:

Jesteście żałośni w swoim zachowaniu :wink:

To co napisał @anon73786888 nie ma nic wspólnego z tematem którym są kryteria dostępu do działu Stali bywalcy. Dlatego chciałbym przenieść ten post do nowego tematu pt: “Turystyka na forum czyli wycieczki personalne” - tyle, że nie ma odpowiedniej kategorii - np Społeczność -> UserWars - czy moglibyście taką założyć? IMO powinna być nieindeksowana przez wyszukiwarki.
@Docent @tomekb

@januszek Zamiast “Zespół Antykonfliktowy” powinieneś mieć dopisek “Specjalista od wydzielania wątków” :wink:

5 polubień

Wydzielono 1 post tworząc nowy wątek: Wolność słowa na forum - dyskusja

Brak Ci argumentów więc jak rozumiem wykorzystujesz nadane Ci narzędzia? A pamiętam na fejsbuku jak widziałem gdy tak bardzo walczyłeś o wolność słowa, krytykowałeś działania władzy w tym zakresie etc. etc. - Ciekawe jak ludzie z którymi wchodziłeś w polemikę, zareagowaliby widząc Twoje działania tutaj na forum… Ręce opadają jak się zmieniłeś.

Nie nadajesz się w ogóle do piastowania funkcji moderatora.

1 polubienie

I nadawania im debilnych tytułów, i jak przystało na zespół antykonfliktowy siejących ferment na forum.

4 polubienia

Czytam co napisałeś i zastanawiam się czy nie przydałby się nowy temat pt: “Metafory na forum - dyskusja” :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

2 posty przeniesiono do wątku: Wolność słowa na forum - dyskusja

Wracając do meritum: kiedy będą jasne zasady obowiązujące na forum?

Hej,

A skoro mamy do czynienia z fermentowaniem, to może dorzucić dla @januszek odznakę “Browarnik” albo “Piwowar” na portalu? :stuck_out_tongue:

Raczej nie, bo skoro częściowo robi to skrypt forum, to trzeba by pytać autora tegoż silnika.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Skrypt forum rządzi się jakimiś zdefiniowanymi i zapewne możliwymi do zmiany zasadami. Zresztą Tomek pisał, że część limitów pozmieniał. Dla mnie wydaje się oczywiste przedstawienie użytkownikom zasad, na jakich korzystają z forum, bo na razie przyznawanie tych kryteriów jest uznaniowe i zależne od humoru decydentów, a skryptem tylko ktoś próbuje to nieudolnie maskować.

Tak tylko przypomnę, że Dobreprogramy to nie tylko forum, gdybyś przypadkiem nie zauważył. Grupa Stali bywalcy nie została zarezerwowana tylko dla osób aktywnie udzielających się na forum, lecz także dla tych którzy udzielają się na innych płaszczyznach. Sęk w tym, że kryteria dostępu zostały opracowane tylko dla osób aktywnych na forum, o reszcie albo zapomniano albo - co bardziej prawdopodobne, nie wiadomo jak dobrać dla nich odpowiednie kryteria i wcale się temu nie dziwię. I to było clou mojego postu, Ty natomiast skupiasz całą swoją siłę, na jakże modnej tutaj krytyce osób, które nie pasują do waszej wizji idealnego świata. Z mojej strony EOT.

5 polubień

No i minął prawie tydzień a aktywni użytkownicy portalu (nie forum) dalej dostępu do stałych bywalców nie mają. Ech…

@tomekb ja też powinienem mieć wjazd z tego co widzę.

No właśnie brakuje ewidentnie integracji z portalem.