Stali bywalcy - dyskusja o kryteriach

@McDracullo, Twój “nadimperator” okazał się być AI :wink:

Zapowiada się dłuższa dyskusja. To więc “idę po więcej pepsi i popcornu”. :grinning:

1 polubienie

Te kryteria mówią o aktywności na forum, a co z główną stroną i blogami? Ten dział raczej powinien się nazywać stali bywalcy forum, a nie stali bywalcy (w domyśle całego portalu). Bo ja co prawda spełnia powyższe kryteria, ale na głównej i blogach, a do tej tajnej grupy dostępu nie mam.

1 polubienie

Jesteś uczestnikiem Hotzlotu i nie masz dostępu do tej grupy ? @tomekb czyli jednak to jest jakiś błąd, a nie niespełnianie wymagań. I temu trzebaby się dokładniej przyjrzeć.

Jestem też moderatorem na blogu, ale to widać tutaj nieważne.

No to ładnie…

Masz rację, do tego działu stałych bywalców powinniśmy dodać osoby aktywne na łamach serwisu i forum.

@Lisek prosiłem o te dane, pamiętasz? ja też o tym zapomnialem przyznam, jutro do tego usiądziemy i dodamy osoby aktywne na łamach serwisu.

Dział Stali bywalcy został utworzony 28 dni temu, w temacie otwierającym nowy dział znajdziesz taką adnotację:

Jak widać, brak dostępu do ww. działu nie jest błędem a wprowadzaniem zmian na szybko by nie powiedzieć bez przemyślenia. Tomku nie odbieraj tego jako krytyki, po prostu uważam że otwarcie nowego działu powinno zostać poprzedzone określeniem wymagań jakie spełnić musi osoba aktywna na forum, portalu, blogu bądź udzielająca się na kilku płaszczyznach jednocześnie, a także co zrobić z osobami które stanowiły kiedyś o sile portalu a udzielające się obecnie w mniejszym stopniu. Zdaję sobie sprawę, że dobranie odpowiednich kryteriów nie jest proste, niemniej jednak uważam że pomijanie osób obecnie mniej aktywnych, które dawniej wniosły sporu wkładu do społeczności DP za spory nietakt.

Ten wspomniany przez Ciebie “nietakt”, który jest pośrednim “bohaterem” tego wątku…od sierpnia 2016 roku, “przypomina” sobie o forum w dniu 6 września 2017 roku…nawet nie o forum…konieczne jest ponowne zaistnienie kilkoma postami, bo przecież być może HZ-lot jednak się odbędzie ,na który “wypadało” by się ponownie załapać.

A tu zonk…więc co robi “nietakt”…powstaje jak “feniks z popiołów”, po czym wpada jak “ze sraczką” w HZ-towy temat, usiłując zrobić “zadymę na pół dżungli”…nagle żywotnie zainteresowany, zagadnieniami forumowymi…
Bo jak to “bezczelnie” może nie być HZ-tu, do tego nowy dział, do którego nie ma “drzwi otwartych”, co już samo w sobie jest “przegięciem”, i przechyla “czarę goryczy” …

Dobrze, że ten “nietakt” za sporym “wkładem” w ogóle zauważył, że forum przesiadło się na nowy sinik…co dalej, ano nic…mamy lekkie “fochowanie”…“nie mam ochoty”…“nie zależy mi”…

Finalnie, idiotyczne skwitowanie…“Nie, ja jednak nie chce tam zaglądać”…chociaż “nietakt” z definicji, doskonale wie, iż “nie zaglądnie”, bo nie ma dostępu…no i skoro tak bardzo nie chce, to o co się “rozchodzi” ??

Reasumując…na “tu i teraz”, powtórzę na “tu i teraz”, BARDZO DOBRZE, że nie ma “uprawnień dostępowych”…ale nic i nikt, jak też nikogo, nie “skreśla”, po spełnieniu kryteriów…

Okay, chwilę się zrelaksowałem, ale czas wrócić do pasjonującej lektury książki “Macierewicz i jego tajemnice”…fajnie się czyta, polecam…

1 polubienie

Rety, wydzieliłes mój post z innego wątku, nie chciałem robić z tego większej dyskusji, prosiłem o zamknięcie, jednak jako członek “zespołu antykonfliktowego” postanowiłeś kręcić tę burze dalej (też mi zespół antykonfliktowy) - wskazałem więc kierunek dyskusji jaki chciałbym obrać.

Można też dac chociażby consta dla jednego roku/wypowiedzi - czy naprawdę to takie trudne? :wink: Wskazuje tylko kierunki rozwiązaniego tgo problemu - nie zależy mi na tym, żeby miec jakies większe statystyki, nawet nie chcicłąm ciągnąc tej dyskusji, ale zespół antykonfliktowy postanowił inaczej.

“3 poziom zaufania” :grin: “ktoś” piszący na portalu rozumiem, że również nie ma tutaj nic do powiedzania. Forum jakiś czas temu zostało zintegrowane z forum, na czym zresztą zależało wszystkim ówczesnym pracownikom/administratorom - dziś jednak jakieś takie podziały…

Super, że jest ono “ukryte” :slight_smile: transparentność działania pierwsza klasa. Gdy zaczynałem przygode z dobrymiprogramami, troche inaczej to wyglądało.

To może chociaż Administracja?

Nie musisz się kłopotać - chyba, że jest to istotne dla zespołu Antykryzysowego - nie chce, nie chciałem i raczej nie będę chciał mieć tam dostepu.

Biorąc pod uwage ostatnich ruch na blogu i to ile czasu zajmuje napisanie dobrego wpisu na blog to raczej te “wymagania” dla portalu powinny być dużo mniej restrykcyjne.

Gdybym chciał kręcić burzę to teraz bylibyśmy gdzieś około 300 posta :stuck_out_tongue_winking_eye: A poważnie - temat jest ciekawy bo na pewno jest na forum wiele osób ciekawych o co chodzi ze “stałymi bywalcami” :slight_smile: Ten temat - w tej konkretnej sprawie - bardzo dużo wyjaśnia :slight_smile:

Zaskocze Cię - miałem kilka wpisów na blogu w tym okresie. Nawet troche osób je przeczytało. Z tego co pamiętam to zloty był dla użytkowników portalu a nie tylko forumowiczów.

Nie rozumiem Twojego bełkotu z dalszej części postu. Nie ma to jak zaistnieć w temacie, w kórym nikt Cie o zdanie nie pytał.

3 polubienia

“Zespół antykonfliktowy” :slight_smile:

Jeszcze więcej pepsi i popcornu, bo kręcą niezły film. :grinning:

Nie rozumiem Twojego bełkotu z tego postu. Nie ma to jak zaistnieć w temacie, w którym nikt Cie o zdanie nie pytał :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ale o co cały szum? Ja grzecznie odpowiedziałem na pytanie, sympatycznego skądinąd @McDracullo, że są takie “poziomy” na forum i aby dostać się do działu “bywalców” należy spełniać założenia poziomu 3. Tak postanowiła Redakcja (w osobie tomkab), dodatkowo podałem screen wyjaśniający czemu akurat autor tego wątku w tym momencie ich nie spełnia i tyle.
Czy to dobre założenia, czy należy całkowicie zdawać się na automat? Czy wymagania jak i uprawnienia dla poziomu 3 są dobrze ustawione? Ja uważam że nie, też o tym dyskutowaliśmy w innym miejscu, ale nie o to było pytanie, po prostu tak teraz jest.

O łał

1 polubienie

Cytat: od sierpnia 2016 roku do 6 września 2017

Faktycznie “zaskoczyłeś”…całe dwa wpisy w kwietniu 2017 roku…ale mniejsza z tym, fajnie że jednak wbrew “własnej woli” masz dostęp do tego działu…

Jak śmiesz wypominać komuś aktywność kiedy Twoja sama nie jest najwyższych lotów? Dobrze pamiętam, że w ostatnich latach jedyne do czego się ograniczałeś to lamentowanie pod artykułami dt. HotZlotu, że nie dostałeś zaproszenia, albo przedziwnych dyskusji, które prowadziłeś z innymi forumowiczami.

Mam świadomość tego, że jesteś jak chorągiewka i jak zawieje taki obierasz kierunek, ale litości… @McDracullo ma dużo większe zasługi dla portalu i społeczności niźli Wy z januszkiem i radkiem razem wzięci. Robicie na niego nagonkę, a sami pokazaliście swoje prawdziwe oblicze w ostatnich miesiącach przy okazji “dobrej zmiany” na DP :wink:

Jesteście żałośni w swoim zachowaniu :wink:

To co napisał @anon73786888 nie ma nic wspólnego z tematem którym są kryteria dostępu do działu Stali bywalcy. Dlatego chciałbym przenieść ten post do nowego tematu pt: “Turystyka na forum czyli wycieczki personalne” - tyle, że nie ma odpowiedniej kategorii - np Społeczność -> UserWars - czy moglibyście taką założyć? IMO powinna być nieindeksowana przez wyszukiwarki.
@Docent @tomekb