Sterowniki , blue screen gt 630m

Witam laptop ma 3 tygodnie , problem wygląda tak . Grając w gta 4 z czasem zaczęła spadać jakoś musiałem zmieniać ustawienia na coraz mniej wymagające w końcu tak przycinało ze nie dało się nic zrobić .

Po wgraniu najnowszych sterowników zaczęły wyskakiwać blue screeny .

Potem wróciłem do starszej wersji , przy próbie uruchomienia panelu nvidi nic się nie działo nie da się jej uruchomić ( ewentualnie uruchamia sie po 30 min , ale nie da się nic zrobić nie reaguje ) . Przeinstalowałem system wgrałem sterowniki ze strony producenta to samo panel nividi sie wiesza nie da sie wejść do niego . Przy próbie oszacowania wydajności komputera przez Windows 7 wyskakuje błąd ze nie można oszacować wydajności karty graficznej . Przy probie odinstalowania sterowników nividi wyskakuje blue screen http://img835.imageshack.us/img835/807/ … 153135.jpg

Pomożecie ? Jak coś to prze googlowałem sporo tematów nic nie znalazłem

Sprzet lenovo z580

porcek i3

karta gt 630 m

dysk 500 Gb

ram 4Gb

karta zintegrowana intel hd 3000

Laptop i gry to nie najlepszy pomysł. Spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym i usunąć sterowniki. Następnie uruchom ponownie komputer i zainstaluj sterowniki pobrane ze strony producenta laptopa.

Jeśli problemy będą dalej występować skorzystaj z gwarancji.

Wywaliłem sterowniki wgrałem nowe to samo . GRafika nividi sie zawiesza . Co robic

Wszystko opisałeś i sam podałeś przyczynę.

Grałeś w GTA IV i zaczęło się zawieszać i klatkować i zamiast sprawdzić temperatury zmniejszyłeś detale i grałeś dalej i najprawdopodobniej zjarałeś kartę.

Ślij na gwarancje i następnym razem sprawdzaj temperatury podczas grania to nie stacjonarka tu trzeba monitorować co się dzieje z kompem.

Gdybym skopcił karte to chyba by nawet jej nie wykrywało itp . A skoro jest a blad jest caly czas ze sterownikami to moze po prostu sterowniki ? Gta bylo na wysokich komp nie byl taki goracy bym czuł .

Spróbuj odinstalować w trybie awaryjnym.

Po co chcesz odinstalowywać? Jeżeli chcesz zaktualizować to po prostu uruchom instalator nowszej wersji sterowników.

Ogólnie -

Analiza bluescreenów: blue-screen-windows-bit-t491491.html#p3095248 (nie ma znaczenia czy problem dotyczy Windows w wersji 32 czy 64-bitowej) oraz komputer-sie-wylacza-t498828.html#p3137602 W drugim temacie są informacje na temat testowania sprzętu. Poszukaj prawidłowości typu: data instalacji aktualizacji albo programu = początek problemów windows-zawiesza-sie-ekranie-zapraszamy-t483583.html#p3047732

Oki odinstalowałem sterowniki najnowsze zainstalowałem trochę starsze wgrały sie ale dalej panel nividi sie wiesza lecz nie wyskakuje blue skreen