Strajk już przeszedł? Siano się nie zgadza?

A są gdzieś na świecie wolne media? Przecież każde są na czyjejś smyczy (władza, korpo, lobbyści, itd.).

Telewizora czy telewizji?
Bo sam telewizor przydaje się do oglądania filmów z podłączonego pod niego komputera.

Czasami mecz, bo jestem facetem i lubię piłkę :slight_smile: A na tych 50 " lepiej wygląda.

Ja z kolei nienawidzę tego niesłychanie nudnego sportu.
Nijak nie odnajduję przyjemności w oglądaniu tego.

1 polubienie

Każdy ma jakieś zboczenie …

Oglądanie jak ktoś gra tylko po to aby podpatrzyć taktykę, ale po co jak sam nie gram…
Oglądanie jak ktoś jeździ na motocyklu też mnie nie kręci, osobiście natomiast jeżdżę sporo, uważam że to najlepsze co można robić bez zdejmowania ubrań.
Podobnie jak prowadzenie jachtu, oglądanie jak ktoś to robi nie ma wielkiego sensu.

Ja się kiedyś zawiesiłem i oglądałem godzinę jak ktoś gra w DOOM. Z podziwem.

No tak, zdarzają się wybitne gry, jak ubicie 10 przeciwników w World of Tanks, ale tego nie zobaczysz w przeciętnym meczu a najlepsze akcje zazwyczaj są wycięte i pokazane na YT, czekanie na to cały nudny mecz to strata czasu.

O TO W TYM CHODZI:
caps:


i Polak

no i masz w skrócie zbiór z kilku meczy, ile czasu zaoszczędzone?

Rzecz w tym że nowego pokolenia Świat 2.0 już ani TVP ani TVN ani Gazeta X ani Gazeta Y nie interesuje. Dla nich to są takie rzeczy dla starszych osób :wink: Oczywiście są wyjątki.

Cały myk polega na tym, żeby zobaczyć jak się męczą i nagle takie coś.


Trzeba oglądać jak do tego doszło?

Ja prdl, co to jest? Ja bym to naprawił. Tylko tu już trzeba duże gwoździe do maszyny zakładać.

Wybitne dzieło, słynne w całych internetach.
Wystarczy wynik końcowy, raczej nie chcesz oglądać jak artysta to zrobił.

Ja zapewne też chociaż nigdy nie dziarałem.

20 lat dziarałem, taki jestem człowiek renesansu. Komputery , tatuaże, samochody, obrazy.
Do tego kierownik i dyrektor od sprzątania. -serio
Koszula, krawat a pod spodem obdziarany/:slight_smile:
Teraz tylko znajomym-kręgosłup

Też mam sporo powierzchni ciała obdziarane, chcę jednak więcej i zapewne póki będzie miejsce nie przestanę.

Bo to jest nałóg, Przychodzili do mnie latami.
A teraz muszę iść do żabki wysłać procesor.
I 2 umowy o pracę zrobić.
a moje lenistwo jest legendarne. Ale ruszę tyłek.

Przeszedł. Ale siano się nie zgadza. Dla myślących, bo lemingom każda pierddołę wmówisz.
Jak wmówić?
A pieprząc o jakiejś wolności gdy o kasę chodzi.
Ty lemingu pracujesz i zarabiasz.
Płacisz podatek od tego, 17 %.
Wychodzi ze od 1000 zł zabierają ci 170 zł
A taki TVN w 2019 r. od zarobionego 1000 zł zapłacił 8 zł
Ty 170 zł a ci biedacy 8 zł
Broń ich wolności kantowania
Informacji poszukaj na stronach Ministerstwa Finansów.

Niestety to nie jest możliwe. Chyba, że chodzi o 1000zł przychodu. Bo jak wiemy przychód =/= dochód.

Swoją drogą:

  • Za 2019 roku Cyfrowy Polsat miał ponad 96 mln zł podatków należnych (w ujęciu jednostkowym - przyp.), a Telewizja Polsat ponad 90 mln. Dla porównania, TVN i TVN Media zapłaciły prawie 33 ml - poinformowano w Polsat News. Wyliczono, że Bauer Media zapłacił ponad 32 mln zł podatku, Agora - 11 mln zł, TV Puls - 10 mln zł, Eurozet - prawie 10 mln zł, a Grupa Radiowa Time - ponad 7 mln zł. - Dla porównania, Telewizja Polska zapłaciła ponad 7 mln zł, a Polskie Radio - 25 tys. zł - zaznaczono.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/podatek-od-reklam-podatek-dochodowy-ile-zaplacily-tvn-i-polsat