TP zwiększy prędkość "neostrady tp" dotychczasowym

Na tej stronie mało co jest, cennika sie musiałem doszukiwać, o promocji neostrady 512 i 1MB ani słowa.

Hahahaha! Ale bujda!

dzwoniłem do nich na 9393 i to prawda;] tak jak jest napisane…

jak sprawdzic czy aby nie daj boze nie mam neostrady plus;>??

Limit też podnoszą :?: Od kiedy nie ma tej neo plus bo ja podpisałem umowe w lutym 2005. to chyba nie mam :?:

nie.

Czym tu sie podniecac :x majac neostrade w opcji 1 mb z limitem 7 gb :lol: Dla mnie promo jest fajne ( teraz mam 1mb z limitem 35 gb - dodatkowe 10 mam za szybka aktywacje) Wiec 2mb to jeszcze jakos pociagnie na tym limicie.

A co powiedza osoby , ktore przejda z neo 128 ,256 na 1 mb z limitem 7 gb ? Buhahah.

Mnie ta promocja bardzo satysfakcjonuje. Ja nie pobieram wielu rzeczy z internetu, za to często przeglądam internet, i przez to ucieszę się większą szybkością otwierania stron :slight_smile:

Bo jak cały czas ktoś ma eMule włączone to nic dziwnego, że już 1. dnia miesiąca mu spada przesył ;]

No właśnie ludzie bedą mieli lipe. Ja mam limit 15GB to jeszcze jakoś dam rade :smiley:

Zawsze można też dokupić

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/int … ransfer_p/

Tu też piszą o przyspieszeniu neostrady http://www.megapliki.pl

Pozwolę sobie , by się nie powtarzać, wkleić w tym miejscu mój komentarz do newsa vortalowego zahaczajacego o temat , w odpowiedzi na komentarz niejakiego pracownika TP

Pozdrawiam

lol ale fajnie tego isę po nich nie spodziewałem ;d

rozumiem że upload też podnoszą ??

No właśnie proces czego ??

proces podnoszenia czy ogólnie promocji ??

Interia.pl też pisze co nieco na ten temat :slight_smile:

proces podnoszenia prędkości

To dluugo moze potrwać

Jak znam moje szczęście to mi wtedy przyspieszą :roll:

dla mnie w Tp powiedzieli, że(moja 256/128 7g) przyspieszą do 1024/256 25g limit

Umowa mi się kończy w lutym tak wiec lipa zanim mi podniosą to i po umowie beda

Fuksa maja ci co podpisali na 3 lata tania 128 oni beda płacić za za 128 a korzystać z 1M :frowning:

Limit to nie problem, jak ci zależy kup zdrapke :smiley: Ja mam 25GB :smiley:

Looknijcie na to:

więc…

…jest bzdurą, ponieważ neostrada w okresie do 8.01 br. ma zwiększyć prędkość. A nowa, wyższa prędkość będzie do końca umowy :slight_smile: