Troll, troll, troll

Ktoś może mnie uszczypnąć? Coraz to lepsze tematy. :joy::joy::joy:

Napisz lepszy, a ja będę sam się szczypał :grinning:

Autor przecież obiecał :rofl:
ale ten temat to tragedia… nie karmcie trolla :joy:

1 polubienie

Następny nieuk. A tyle było tłumaczone, co to jest „troll”

@LORDEK, @Radek68 mamy ciekawy temat.

Wiem, (stety albo niestety) widziałem.
Z trollami jest tak, że żyją wyłącznie wtedy, gdy się je karmi.
Większy problem jest ze zdefiniowaniem trolla, ale to wynika przede wszystkim z tego, że są różne ich rodzaje. To tak, jakby ktoś chciał opisu jaki jest człowiek; dobry, śmieszny, zabawny czy może zły i ponury.
Życie nie jest czarno-białe, ludzie są różni, z wszystkimi odcieniami szarości.
Dlatego też ja nie uczestniczę w tej dyskusji (no poza tym postem, bo zostałem jakby wezwany do jakiejś reakcji), bo do jakichś sensownych wniosków raczej nie doprowadzi.
Szkoda tylko, że niektórzy ludzie reagują tak emocjonalnie, ja od lat przyjmuję zasadę, że jak temat mnie nie zainteresuje, to po prostu nie piszę w nim, nie odpowiadam; bo nie muszę.

Co do samego autora tematu, wielu się irytuje, komuś puszczają nerwy, a ja się pytam - po co? To forum dyskusyjne, a dział “Na luzie”.
Były i takie wpisy:


Wielu ludzi bardzo chętnie wchodzi w te dyskusje (w ogóle w takie tematy nie związane z IT, zakładane przez wielu różnych użytkowników), a potem po prostu już dyskutują sami ze sobą, bez obecności autora wątku (to akurat nie dotyczy @Tomciu2015, który chętnie bierze udział w dyskusji).

Tu mamy przykład takiej dyskusji, gdzie autor napisał tylko pierwszy post, a odpowiedzi już mamy dobrze ponad sto.

Wiem dobrze, że to ani nie jest pierwszy, ani jedyny nick @Tomciu2015 na tym forum, że podrzuca różne dziwne tematy, które wcale nie muszą być jego problemami. Po prostu wywołuje dyskusję, ale kwestią innych osób jest, że w tę dyskusję wchodzą. A jak wchodzą, to znaczy, że jednak w jakiś sposób ich to zainteresowało…

A ma być nudno?
To że „forumowicze zaczynają wylewać pomyje, to niby ja ich prowokuję?
To mają we krwi. :grinning:

Mój jest 23. :grinning:
A już temat wysychał, a tu… jak się posypało :grinning:
Czy to forum smutasów?

Pewnie też, tak samo jak i wesołków, młodych i starszych, tych z dużą wiedzą i tych bez niej, itd.:

obraz

Ludzie się niepokoją jeśli czegoś nie rozumieją, są sfrustrowani i zaczynają atakować
o ile mają co. W innym przypadku to…


:grinning:

Ale kto tu mówi o byciu sfrustrowanym? Ale mi pocisnąłeś @Tomciu2015 :joy::joy::joy:

Ja to mówię.

Frustracja prowadzi do kilku konsekwencji:

  • próby pokonania przeszkody,

jeśli się one nie powiodą pojawia się:

Ja mówię o obrazkach, jakie wrzuciłeś na temat mojego komentarza tutaj.

Ale mówiąc tak teraz normalnie. Trolling jest zjawiskiem coraz częstszym i widziałem masę nicków, które zakładają tematy tylko po to, aby potrollować. Pamiętam słynnego “kaktus” i “kurok”.

@anon67650823, jak się nazywał ten słynny troll, co kiedyś mówiliście jego nick razem z @anon741072? Coś mi świta nazwa nicku na “G”, ale nie pamiętam, chłopaki. Możecie przypomnieć?

Skąd to wiesz?

Dla mnie najsłynniejszym trollem jest @zakius :slight_smile: Uwielbiam gościa.

Garoz.
@anon67650823 jest jego wielkim fanem, ale wstydzi się przyznać.

Garoz nawet nie stał obok trolla.

Dla mnie jednak @Helga88.

Prawdziwy troll, nie będzie przesiadywał na jakimś forum,
do tego ma całą farmę ludzi (niektórzy złośliwie nazywają ich trollami),
którzy zajmują się rozprowadzaniem tego, co Troll napisał(przeważnie… polityka).
Wierzcie mi, jest to człowiek wykształcony, ale świadomie
czyni zło w imię jakichś tam celów lub po prostu dla pieniędzy.

Opamiętajcie się z tym trollem. :grinning: