UFO co sądzicie

Nie może po prostu nawiązali z nimi kontakt tak jak pisałem pozwalają porywać ludzi no może nie pporywać lecz przeprowadzać na nich badania w zamian za nowoczesną technologie może twoje i moje argumenty da sie ułożyć w logiczną całość naszemu rządowi są dostarczane nowoczesne uzbrojenie itd. ;] może każdy z nas ma rację? Kto wie…

odległość do najbliższej gwiazdy to 4.5 roku świetlnego, do drugiej 8 lat świetlnych, tam nawet planet nie ma

to są olbrzymie odległości i praktycznie nie ma możliwości odbycia podróży na Ziemię

po drugie, czyżby zaawansowana cywilizacja przylatywała na Ziemię tylko w celu porwania jakiegoś człowieka czy rysowania rysunków na zbożu ? przebyła te paręset lat świetlnych po to tylko, żeby zboże ludziom niszczyć ? żeby straszyć ludzi ?

skąd mogli w ogóle wiedzieć, że wokół Słońca jest planeta na której ludzie mieszkają ? to że planety są to mogą wiedzieć, ale skąd wiedzieli, że na tej jednej jest życie ? przylecieli na “chybił-trafił” ?

w UFO wierzę, ale to są obiekty wojskowe, w zaawansowaną cywilizację podróżującą na Ziemię - nie

Pamietaj ze UFO narodziło się w USA, a ten kraj jak wiadomo zawsze zarabiał na broni, technologiach… Amerykanie potrafia zabijać swoich obywateli a co dopiero ściemiać :wink: teorie spiskowe odstawmy na bok… Ufo… hehe najwieksza ściema wszechczasów… Co innego inna cywilizacja… gdzieś faleko… ale wątpie aby dolecieli do ziemi… Bo chyba niechcesz mi powiedzieć że “inni” przylecieli na ziemie, i akurat przypadkiem wylądowali w bazie wojskowej i tam nawiazali i podpisali umowe z usa :wink:

Dla Ciebie może sie to wydawać bardzo wiele lecz dla nich? nikt tego nie wie.

Może już dawno nas odwiedzili i teraz przylecieli badać jak idzie nasz postęp.

a wiesz co to jest FANATYZM? ludzie wymyślają takie głupoty i wmawiają innym, że niby to UFO… nie ma żadnych potwierdzonych dowodów na istnienie UFO i pozaziemskich cywilizacji… wszystkie te zdjęcia, opowieści itp to po prostu brednie…

piotrekplay tak samo jest z Bogiem… czysty fanatyzm religijny…

AZPR wiesz mi to wszystko jedno ale rade tak nie pisać bo wybuchnie wojna na forum :confused:

A jednak tyle ludzi w niego wierzy ;] ja zresztą też :stuck_out_tongue:

ja też ;] ale na jego istnienie wskazuje wiele więcej dowodów niż na istnienie UFO…

I ja :]

No niby podaj mi kokretny dowód. Tak samo nie ma. te wszystkie objawienia itd. Nie ma zdjęć ani nic ta są takie same dowody jak na obce cywilizacje.

a np. objawienie Fatimskie i jego przepowiednie… wszystkie się spełniły… Druga Wojna Światowa, Postrzelenie papieża…

stygmaty, cudowne ozdrowienia które są udokumentowane, inaczej kościół nie uznałby osoby za świętą… a na istnienie UFO nic nie jest potwierdzone, wszystko to przypuszczenia i wymysły ludzi… ale zboczyliśmy z tematu…

To temat o Ufo a nie o Jezusie !!

a ja kiedyś wraz z kuzynem widziałem ducha(zjawę), ale sie wtedy przestraszyliśmy :o ,tylko nikt nie chciał nam wieżyć.

A co myślicie o przepowiadanym kataklizmie w 2012 roku ?

Ten temat

a nie o

:stuck_out_tongue:

Jeżeli chodzi o UFO to nie wiem czemu ludzie mówią na to UFO…

Nikogo oni nie skrzywdzili może to przyjaciele próbujący nawiązać kontakt…

Ja wierzę w istnienie UFO (jest nawet taka wiara) w 1957r. przechwycono falę radiową z innej planety więc musi być coś w tym…

W końcu jest efekt cieplarniany (dosyć duży już) na naszej ziemi więc może oni nas uratują :stuck_out_tongue:

Ja tam nie wieże w żadne UFO takie czegoś niema, a jak by byli to by się ujawnili.

Ja jednak wierzę jak jesteśmy na ziemi to dla czego na innej by nie było życia może to są przyjaciele którzy prubóbują nawiązać kontakt ???

Złączono Posta : 17.07.2007 (Wto) 18:14

To to przesada :?

No trochę :roll: