Upgrade do Windows 7 w Toshibie

Dostaniesz 2 DVD tak jak napisałeś. Ilu bitową wersję masz Visty, to taką samą dostaniesz Win 7.

dzięki za szybką odpowiedź-czyli 1dvd to 100% windows 7 w moim przypadku 32bit :?

edit:

dzisiaj otrzymałem e-mail’a:

Sposób wysyÅ‚ki DHL

Windows 7 Home Premium 32-bit/64-bit - czy to oznacza,że otrzymam 2wersje do wyboru?

Ilość: 1

ÅÄ…czna opÅ‚ata: EUR 0.00

Otrzymasz tylką jedną, tą którą masz zainstalowaną. W Twoim przypadku 32bit

Sprawdzisz jak już dostaniesz płytki. Ja mam 32 i 64-bit. Były modele, które miały preinstalowaną Vistę 32 jak i 64, więc powinni wysyłać w dwóch wersjach. Być może Toshiba wszystkim tak wysyła.

iwone , jeśli dostałaś z Tośki, to sprawdź na płytce czy masz folder 64-bit i daj znać tutaj.

Otrzyma 2 wersje do wyboru

a odpiszcie mi proszę jeszcze ile czasu czekaliście od momentu otrzymania e-maila z Toshiby lub jak sprawdzić w DHL przesyłkę(w jaki sposób)-czy otrzymaliście jeszcze jeden e-mail z Toshiby z nr.listu/przesyłki lub coś trzeba robić z numerem zamowienia :? :oops: :roll:

ze 3-4 dni

Dostaniesz wiadomość z numerem przesyłki w DPD. Zresztą wszystko jest opisane w poprzednich postach.

dzięki za odpowiedź,a czytając wcześniejsze posty nie znalazłem nic dokładniejszego -dlatego zadalem takie pytanie(kto pyta nie błądzi) bo nie wiedzialem czy mam już oczekiwać kuriera czy otrzymam jeszcze 1 e-mail o info.przesylki w DHL’u. :roll: :wink:

Widzę, że się u was ociągają :confused: Dobrze, że u mnie było to szybko… Przy wybieraniu opcji miałem do wyboru czy mają przysłać wersję 64bitową czy 32.

Termin wysyłki wynosił jeden miesiąc, więc nie napalałem się, że szybko dostanę sevena, ale zdębiałem, kiedy okazało się, że jak zamówiłem w Poniedziałek (7.12.2009) to płytka przyszła w piątek(11.12.2009) więc bardzo to mnie zdziwiło mimo, że tak szybko przyszło :stuck_out_tongue:

I nie DHL’em a zwykłą pocztą poleconą xD w bąbelkowej kopercie ;D

Witam!

Przepraszam, ale czy mógłby ktoś podać dokładny link do zamówienia tego Upgrade’u ? Kupiłem niedawno Toshibę, ale tutaj pierwszy raz natknąłem się na temat, że jest możliwość aktualizacji. Ile to kosztuje ?

Dzieki

Pzdr.

https://www.toshibawin7upgrade.com/Endc … nding.aspx

Kosztuje 29,90 €.

Jak masz darmowy kupon to 0,00 zł a jak kupisz kupon na allegro to tylko 49,99 zł.

Dzieki, a czy oni wysyłają nowy system, który mogę zainstalować na innym komputerze, czy wyłącznie na laptopie Toshiby ?

Tylko na laptopie Toshiby, który jest uprawniony do Upgrade’u.

Śpiesz się, bo tylko do dnia 31.01.2010 możesz złożyć zamówienie.

a ja czekam i czekam i czekam. po całych ekscesach z kartą, po wysłaniu kuponu zakupionego na allegro czekam już 12 dzień. termin dostawy szacowany na 29 styczeń a informacji o wysyłce ani widu ani słychu. nie sądzę, że przyjdzie jutro. ale cóż. czekam już od października to poczekam jeszcze. byle krócej. ( :

Ja czekam od sierpnia i nadal nie dostałam :frowning:

hurra! hurra! dzisiaj wysłano (dostałam e-mail). jaki jest mniej więcej czas oczekiwania? faktycznie 10 dni od momentu wysłania (tak napisali w mailu)?

Jak np. w poniedziałek wejdzie w system i pojawi się w śledzeniu to w środę powinnaś już mieć.

Cześć. Mam pytanie jak to jest. Czy to są płyty t.j. recovery i tak samo się instaluje? / Czy dostaję normalną płytę z Windowsem i sterowniki oddzielnie?

W zamówieniu mam: Windows 7 Home Premium 32-bit/64-bit - czyli mam rozumieć, że dostanę dwie wersje do wyboru?

Dzięki, pozdrawiam,

P.S. => Widzę, że u niektórych z Was przesyłka się przeciąga/przeciągała.

O wersjach 32 i 64 bit już wcześniej pisali - ponoć przychodzą obie.

Ja z kolei mam pytanie - jak już dostanę płytę to jak zainstalować ten upgrade, żeby nie utracić moich danych na drugiej partycji (niesystemowej)? Dodam jeszcze, że mam przeinstalowaną Vistę HP (oryginalnie od nowości była wersja 32 bit, ale wkurzało mnie oprogramowanie Toshibowskie i zainstalowałam z pirackiej płyty 64bitowej świeży system z kluczem z naklejki, co więcej - inaczej podzieliłam sobie partycje). Kolejne pytanie w związku z tym - przed instalacją upgrade’u muszę zainstalować program z vistowskiej płyty recovery do stanu w jakim zastałam komputer kupując go, czy mogę upgrade przeprowadzić na tym przeinstalowanym systemie? Ten temat był już poruszany, ale ja i tak nie za wiele z tego zrozumiałam. Bardzo proszę o odpowiedź.

… bo przesyłka zapewne coraz bliżej. ( :