VISTA czy VIENNA

Daj link do twoich doniesień bo jakoś ci nie wierzę. A z moich wynika że będzie potrzebować 100GB RAM i geforce 9900 GTX QUADCORE - i one są tak samo wiarygodne jak twoje :stuck_out_tongue:

Takie teksty w stylu: “Z moich nieoficjalnych doniesień itd.” tylko rodzą plotki i legendy.

Chciałeś chyba napisać “z moich informacji” :slight_smile: Podaj wiarygodne źródło, że będzie tak jak piszesz.

wymyślił sobie to, więc nie ma co dłużej o tym pisać. vienna to będzie tylko poprawiona wersja visty, minimalne, poprawki. a wymagania może mieć jedynie nie znacznie większe.

Tu bym się lekko z tobą sprzeczał :lol: . Ponoć ma to być system rewolucyjny także i pod względem interfejsu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows_Vienna

Scooby rzeczywiście, masz racje, teg artykułu nie czytałem. jakiś czas temu gdzieś było napisane, że vienna ma być bardziej rozwiniętym a aplikacje, poprawionym systemem od visty. widze, że planują całkowitą rewolucje. i dobrze, już się nie mogę doczeać.

Skoro TY Jaśnie Panie taki kumaty jesteś to podaj źódło skad masz informacje wyssane z palca, ja tylko wspomniałem iż PODOBNO a odnosnik do artykułu nie mówi iż na 100% a że przewidywalnie na 2009 rok, ale jak widze Ty chyba piszesz Vienne skoro znikąd daty podajesz.

Ja stawiam na 2011 albo 2012 :lol:

ja stawiam na 2015 :smiley:

Znajac zycie to zmienia nazwe i wydadzą full wypas w 2020 hehehe

może być:)

Ciekawe jaka bedzie nazwa - Pewnie “Windows BSOD 2014” :lol:

Vienna napewno wyjdzie gdzieś ok. 2010/11 to jest pewne przypomnijcie sobie wszyscy kiedy Vista miała wyjść, czekaliśmy 5 lat i na vienne poczekamy trochę, a co do nazwy to wolałbym już tą Vienne niż nr. 7. Poprostu lepiej brzmi. Ale pewnie żadna ta nazwa nie jest aktualna.

V ista i potem V ienna o tej samej pierwszej literze?

Seven/7 lepiej wygląga i brzmi jak dla mnie

windowssevenby1.jpg

super wygląda:)

Pierwszy screen Vienny :lol:

win101.gif

A może Linuks?

Linnuks mi nie pasuje a z kąd wiecie że to jest screen vienny ??Oficjalna nazwa nie jest jeszcze znana !!

vienna (czy tam ten seven) wyjdzie 2012 a pierwszy service pack wyjdzie rok później…

ale niema co myśleć o viennie (czy tam sevenie) bo w tym roku jak ona wyjdzie to karta GF8800 będzie standartem a GF6200 to będzie szmelc.

i pewnie zrobią super hiper aero glassssss i żeby go odpalić trza będzie min. shadery 4.0

na viennie będzie kilka pulpitów (podobno)

http://research.microsoft.com/ui/TaskGallery/video.mpg

podaj dobry link !!