Vista Sevice Pack 2 Beta Build 16489 do pobrania

Hyy ściągasz po kolei exe caba i psf, ładujesz do 1 folderu i odpalasz exe? Ciężko wpaść na coś innego :lol:

No słabo, tak jak tam pisali pojawia sie instalator, klikasz next, akceptujesz licencje, czytasz informacje dajesz next… i… nic… ani błędu ani niczego. Moze jutro sie pojawi w WU? Może zablokowali coś?

Nom, na mojej ENG Vista Ultimate nie ma w Win Update Sp2 :confused: scooby odezwij sie na 5559660

Kamil432 , nie działają.

Po kliknięciu INSTALL wyłącza sie instalator.

Już wiem, ale nikt mi nie odpowiedział na to:

Gdy zmienię język na angielski i zainstaluję sp2, to w polskim też będę mieć wszystko zaktualizowane?

Kamil432 , raczej nie :stuck_out_tongue: trzeba czekać do wersji która wyjdzie w internet trzeba w piątek przeczesać neta

w środe wychodzi

dobreprogramy

A wie ktoś może kiedy pojawi się taka bardziej oficjalna (czyt. dopracowana) SP2 PL ? :wink: .

@echo off

reg delete HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\VistaSp2 /f > NUL 2>&1

reg delete HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\VistaSP2 /f > NUL 2>&1

reg add HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\VistaSp2 /v Beta1 /t REG_SZ /d C21A5C64-2530-CC19-042F-9ABDB4ED27F9 /f

IF NOT %errorlevel% == 0 ( goto ERROR)

:SUCCESS

@echo.

echo ===========================================================

echo Windows Vista SP2 registry key has been set successfully.

echo Please check for updates in Windows Update.

echo ===========================================================

@echo.

goto END

:ERROR

@echo.

echo ===========================================================

echo FAILED to set Windows Vista SP2 registry keys.

echo Please run this script by right clicking and selecting

echo “Run as Administrator”.

echo ===========================================================

@echo.

goto END

:END

pause

info pochodzi z “http://www.mydigitallife.info/2008/10/24/registry-hack-to-download-and-install-windows-vista-sp2-pre-beta-version-60600216489/

Ludzie poczekajcie pare dni jest tu napisane kiedy wyjdze i w tedy napewno się coś w sieci pokaze

mam 64bit angielskie i spolszczone i działa… całkiem ok.

mam tylko takie pytanie czy z tym sp2 bedzie tak samo jak z sp1 beta z którym po czasie sie okazalo ze jest czasowe i po paru tygodniach trza format bylo robić bo sie komunikat koło zegarka taki pojawił ze za 14 dni wygasa moja licencja na ten produkt ???

Na wersji Vista Home Premium PL x64 OEM SP1 dodanie wpisu nic nie daje…

WU nie reaguje wyświetla ciagle, że system jest aktualny :?

p.s. Ale w końcu to SP2 x86 a nie x64… szkoda :frowning:

Niektórym działa na x64 ENG… w ogóle systemy z PL są poszkodowane

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sho … &p=3129528

Ja specjalnie doinstalowałem angielski, przełączyłem się na niego, a w WU dalej nic :confused:

Kamil432 , no mówie ci musimy czekac ;/ a mam takie pytanie jak mam na dysku taki folder Pliki programów x86 to mam 64bity czy 86?

Jeśli masz folder na c:/pliki programów (x86) to masz system 64bitowy.

Masz 2 foldery:

Program Files - i tu masz programy w wersji 64

Pliki programów (x86) - i tu masz 32 bitowe wersje.

Oczywiście maz vistę 64, w 32 jest tylko 1 program files gdzie siedzą wersje 32-bitowe.

Jak masz folder Pliki programów (x86) to masz Viste x64

Z tego co widzę to SP się pokazuje na ENG x32 wersjon tylko :stuck_out_tongue:

przepraszam niezbyt dokładnie doczytałem post Misiek1212 zgadzam sie z wypowiedzią sCooBy^ masz wersje 64 bitową

Zainstalowałem poprawke z tego linka ale nic to nie zmienia… niemam SP2 w WU :frowning: