Vista Sevice Pack 2 Beta Build 16489 do pobrania

u mnie na laptopie z vista home premium ENG SP1 x86 ten sposub dziala bez probleu wlasnie instaluuje sp2 przez WU

a na drugim kompie z vista bussines sp1 x86 PL z msdn aa nie dziala ten sposob.

a w tym pliku zeby dzialalo to naprawde trzeba usunac te spacje,

Szkoda ze nie ma pliku w postaci exe…

Moze to sprawa jakiejś usług? Ja np. optymalizowałem system i niektóre usługi wyłączałem…

odradzam instalacje sp2 do visty przynajmniej w tej wersji.

U mnie strasznie spowwolnil wlaczanie samej windy oraz wiekszosci programow w widzie.lipa jak dla mnie zero jakiejs poprawy ani zadnego przyspieszenia. muli bardziej.

A Ci ktorzy pisza ze smiaga jak niewiem po sp2 vista poprostu nawet nie instalowali tego.

Ja akurat zaobserwowałem dość znaczne przyśpieszenie :stuck_out_tongue:

komentarze na innych forach też mówią same za siebie, jak na razie twój jest pierwszy negatywny jaki czytam…

mozliwe ze system juz byl bardzo posypany.zobaczymy na swierzym.

Szkoda ze nie moge odpalic instalacji na wersji pl bo ta akurat mam swiezo postawiona.

Niby te 2 poprawki przed sp2 sie zainstalowaly ale niesety w wu nic dalej nie amm mimo poprawnego wprowadzenia do rejestru.ssciagnolem takze te pliczki i z dysku probowalem uruchomic ale niesety po kliknieciu instaluj instalator sie wylacza.

hellhammer1 , bzdury gadasz i tyle i weś przestań jesteś jedyny tylko to tobie coś nie działa :cry: :cry:

http://www.thehotfix.net/forums/index.p … 48&t=21292

vista_sp2_16489_01.jpg

vista_sp2_16489_02.jpg

vista_sp2_16489_03.jpg

vista_sp2_16489_04.jpg

vista_sp2_16489_05.jpg

vista_sp2_16489_06.jpg

vista_sp2_16489_07.jpg

vista_sp2_16489_08.jpg

vista_sp2_16489_11.jpg

Wielkie dzięki dla "Barteek " za poprawnie mojego błędnego myślenia :wink:

przecież te pliki, co podałeś służą do stosowania niecertyfikowanych styli w Windows Vista SP2. To Ci nie pomoże pobrać SP2, żeby to zrobić, musisz mieć angielską wersję systemu i wklepać do rejestru to, co podał sCooBy^ w pierwszym poście.

Na Ultimate spolszczonej nie działa…U mnie.

Potwierdzam u mnie też śmiga jak dzik. Jeśli chodzi o szybkość to full wypas.

To niesprawiedliwe że ci co mają viste po angielsku mają z tego tytułu specjalne względy…

A ci co maja po polsku musimy czekać na wersje finalną… :?

Czyli teoretycznie gdyby zainstalować angielski i wyrzucić polski powinno pójść… Tylko czy po tym dałoby się zainstalować polski? Wygląda na to, że sp2 instaluje się tylko tam, gdzie jest sam angielski… Ja nawet gdy przestawiłem wszystkie opcje regionalne na angielski (USA) to i tak w WU nic nie było…

Pytanie do tych którzy już ściągnęli SP2 na komputer. Czy plik z aktualizacją ściągnięty do windowsowego folderu znika po instalacji?

Jeśli nie może któraś dobra dusza mogła by upload’ować na jakiś serwer i dać linki :wink:

Ja także przyłączam się do tej prośby moze to jedyny sposob zeby na PL zainstalowac

Nawet jeśli komuś uda się wyciągnąć pliki z angielskiej wersji Visty, to i tak nie zainstalujesz, ponieważ nie będą się zgadzać wersje językowe systemu i instalator zakończy swoje działanie.

Ale wtedy można zainstalować angielski i powinno się udać…

Ale jak mam Home Premium to nie zainstaluje angielskiego bo nie da się… Musiałbym ściągnąć specjalnie wersje angielską i na swoim kluczu zainstalować ale to szkoda zachodu…

spróbuj programu vistalizator - dzięki niemu można zmienić language w każdej wersji :slight_smile:

http://www.google.com/search?client=ope … me+premium

Nie ma rzeczy niemożliwych xD. A tak w ogóle to miałem na myśli swoją Vistę Ultimate :lol:

Próbowałem wszelakich sztuczek, łącznie ze zmianą języka na en (Vistalizator_1.40) i niestety nie pojawia się w WU. Posiadam wszystkie aktualizacje łacznie z KB 955430 i Hotfix dla Build’u 16497.