Wasze pulpity

Ja znowu dla odmiany nawet w IDE wolę jasne schematy - co zawsze wszystkich dziwi bo jak to można na jasnym tle. Mi się lepiej czyta, a w nocy tak się nie chce spać :smiley:


Załapał się nawet JB Toolbox bo ostatnio ktoś mi zarzucił, że znam soft JB tylko z Wikipedii :wink:

Właśnie o tym pisałem. Pasek po prawej to genialna sprawa :wink:

Dark Reader.

@sidkwa odpowiedział. Dzięki @roobal

1 polubienie

Teraz testuję XVA Assistant https://portable.info.pl/xva-assistant-portable/. Wszystkie skróty można w nim schować. Obsługuje się go jak pulpit Androida i wygląda tak:


Raz próbowałem i mi się wysypywał jak coś dodawałem, a teraz działa jak powinien. Myślę, że to lepsze rozwiązanie niż Fences, bo pulpit można mieć praktycznie czysty i dograć skórki z Rainmeter dla ozdoby. Na razie mam tylko te podstawowe

Fences działa mi dobrze a mam jeszcze z 4 inne programy od efektów po prostu nie chcesz wydać kasy na soft i usilnie szukasz jakieś DARMOWEJ alternatywy co będzie mieć funkcjonalność zbliżoną do fences i tyle.

Obecnie mam coś takiego: (filmik nie mój chodzi mi o efekt kursora)


I do tego fences dochodzi którym przezroczystość wpółgra z wallpaper engine.

Jeszcze planuje/szukam fajnej tapety bo jest taka możliwość w opcjach zamiast czarnego tła.
Być może jakiś zergar i kalendarz z raimnetera wcisnę jeszcze tylko szukam jakieś fajne szablony/style.

Niestety Fences ostatnio drogo kosztuje 35zł kiedyś to nabyłem za dyszke ;/

Mi TAGO Fences również dobrze działają, ale teraz patrzę, że XVA assistant z poprawną konfiguracją to więcej wygody. Poza tym nie wymagam jakichś nadzwyczajnych efektów, nie zarabiam jeszcze na siebie, nie mam kontroli nad kontem w banku i mam jeszcze jeden rok nauki, więc łapię co darmowe. Jeśli to coś innego niż przeglądarka czy office, nie patrzę czy jest przestarzałe i biorę jak wyrzuconego śmiecia ze śmietnika dla przyjemności. Co dostajemy w prezencie razem z siostrą, wydajemy na smartfony co dwa lata do 500 złotych lub wcześniej jak się zepsują, słuchawki i inne gadżety oraz ubrania, ale oczywiście ciułamy. Aby tylko wydać jak najmniej na to co dla nas dobre. Nie odnoś się na przyszłość zbyt wysokim tonem, bo kiedyś wywołasz gówno-burzę jako jeden z głównych członków tego forum

Słuchaj nie chodz mi o to że płatne zawsze lepsze bo są darmowe osfty które biją komercyjne apki.
Ale jeśli jest jakiś soft dobry ten płatny to nie powód go oczerniać bo nie ma sie kasy na niego kiedy bardzo dobrze działa.

A czy ja oczerniam i gorszę co lepsze? Biorę po prostu darmowe jak mi wystarcza, ale tym razem przerzucam się na XVA assistant, jak wszystko uciągnie i nie będzie się sypał, bo zapewnia jeszcze więcej porządku na pulpicie tym, że nie trzeba robić okienek, tylko umieścić wszystko w jednym ukrywanym do otwarcia z paska zadań i pulpitu

Teraz praktycznie czysty pulpit, bo skróty schowane w XVA Assistant


i trochę tapet z mojej kompozycji

Prostota GNOME :slight_smile:

1 polubienie

Prostota Windows :slight_smile:

Sprawdzam sobie co tam nowego w Plasmie słychać :wink:

1 polubienie

te ikony na pulpicie sobe jakoś ogarnij może rocket dock lub fences czy coś w tym stylu.

Ja tam mam złom

1 polubienie

Na d.u.p.e cały czas patrzeć to może się znudzić.

Może ma wiele innych dup :smiley:

Rozumiem że tobie też dziewczyna czy tam żona już sie znudziła :rofl:

Jakby miało coś być w tym stylu, to już lepiej sobie jakieś monster erotica strzelić na pulpit, zabawniej. Wiem, że może nie jest to pierwszy pomysł na tapetę, jaki przychodzi na myśl przy dziewczyńskich kompach, ale dla mnie monster erotica jest paradoksalnie mniej walące z grubej rury.

Kruci, ludzie… no weźcie.