Wolność słowa na forum - dyskusja

Dobre, ale kosztowało ostrzeżeniem od moderatora :slight_smile:

3 polubienia

Scalanie tego teraz to głupota. W związku z tym, że powstały nowe wątki dyskusja się rozrosła strasznie. Nie wiesz jednak co by było gdyby te posty zostały na swoich miejscach.

Nic nie scalałem. Kolega @anon25492837 fantazjuje…

@januszek Temat stali bywalcy - dyskusja i przenoszenie postów do jakiegoś hakumba war… I fantazjuję ?

To jeden z przykładów.

Najwyraźniej tak bo z tematu o stałych bywalcach wydzieliłem off-topy do tematu o wolności słowa. Linki do obu tych tematów poniżej:


@anon25492837, zakończ proszę tę krucjatę. Alternatywą jest następne ostrzeżenie.

@januszek Dobra skończę, ale wiedz, że to jest trochę irytujące, że coś pisze w danym wątku, a to ląduje gdzie indziej…

Jako elita, że przy redakcji bez prawa głosu do swoich racji - na forum dymi o większej dla nich wolności słowa.

1 polubienie

Rozumiem Twoją irytację. Jednak to nie jest powód do fałszywych oskarżeń.

Jakie fałszywe ? Stwierdziłem tylko fakt co się działo. Gdyby tego nie było widać, to wtedy możesz mnie oskarżać o pomówienia… Ja teraz pasuję.

nie warto kopać się z koniem…

3 polubienia

Kto jest tym “koniem” ?

może nim być każdy…i nikt :smiley:

*żodyn nie nikt.

@januszek, myślę że spodziewałeś się, że ten moment w końcu nastąpi :wink:

Nie dajesz szans w dyskusji, w której oprócz ciętego języka masz jeszcze kij :wink:

Pozostawiamy ci tylko cięty język zatem i dziękujemy za pomoc w moderowaniu.

7 polubień

Miałam na myśli @januszek, że nie warto się "z nim kopać ".

Dziękuję. Na pewno jest to krok w dobrą stronę. Szkoda, że tak późno (wskazania takie były przez ankietę, którą stworzyłem) przez to moglibyśmy uniknąć szeregu kłótni spowodowane działaniami januszka na forum.

A w przypadku Januszka, dobrze że mieliśmy okazję poznać jego oblicze. Każdy na pewno samemu wyciągnie wnioski.

@tomekb czy można cofnąć ostrzeżenie, które dostałem (moim zdaniem niesłusznie) od januszka dzisiaj? :wink:

@tomekb Ja też mogę prosić o zdjęcie warna od @januszek . I publicznie chciałbym przeprosić za tą dyskusję z @januszek , ale już nie wytrzymałem, bo moje posty lądowały po innych wątkach, tak jak i wielu użytkowników. I dziękuję za wyrozumiałość.

Czy dostanę dostęp do grupy: byli moderatorzy? I jakiś dodatek kombatancki? :slight_smile:

1 polubienie