Wydajność mojego laptopa spadła, i to bardzo

Ok ogólnie rejestrowanie wyłączone miałem wcześniej, Ale trybu gry nie miałem włączonego i ogólnie ten tryb gry nic nie dał nadal tyle fps.

A są one stabilne i nie spadają drastycznie?

Nie ale teraz zauważyłem że dostałem jakiegoś update od windows i teraz mam 160 fps

Czyli wszystko w normie, widzę.

Edit jest 100 fps

Czy na pewno internet działa poprawnie? Łączysz się kablem czy wifi?

wifi ale pisze 100 fps

Tu nie chodzi o wifi

grywalne ale no było 190

A wiesz o ostatniej aktualizacji Windows 10, że ona może trochę psuć LAN/WIFI/DŹWIEK i itp.?
Czy przed tą ostatnią aktualizacją było wszystko w porządku?
Mówię o:

Nie z internetem jak na razie ok i z wszystkim innym też.

Tylko te fps drażnią no bo aż 90 fps dziwne.

Ja myślę, że wina chyba leży po stronie windows 10. Niby mają to poprawić w 19H2. Ale zobaczymy, co będzie. Jakie aplikacje działają cały czas w tle? Chodzi te co wymagają sieci.

Nie przecież jest tyle fps ile przed updatem.

i ogólnie te fps to już mam z pół roku

Wydaje mi się, że wina leży w kompilacji 1903 (i/oraz starszych). Niby w 1909 MS obiecał poprawę optymalizacji względem programów i gier. A swoją drogą 100 FPS to nie mało. Gra ci się zacina czy laguje? Myślę, że nie, to możesz śmiało z tymi 100 FPS pykać w gierki. I jeżeli dysk nie ma też ścinek, to uważam, że na razie wszystko jest w porządku. I powinieneś wiedzieć też, że na WIFI się trochę traci niż jak jest się podłączonym pod kabel.
:slight_smile:

1 polubienie

Tak ale ja mówię o league of legends tylko ale jak i jest spadek w lolu to też i w innych grach w arku np mam z 40 fps

wiem takie rzeczy nie jestem kaleką

Co bądź, zrobiliśmy porządek w systemie i dysk też odżył. Takie rzeczy co pokazałem tutaj, robi się w pierwszej kolejności z Windows 10.
Poczekaj za 1909. Może ona bardziej rozwiąże problemy z optymalizacjami dla gier. :slightly_smiling_face:

Sprawdzimy a za ile będzie przypuszczasz?