Wyłączyliśmy chat

Bo widzisz, nasz czas już minął. Ja pomału przechodzę właśnie w tryb read only.

1 Like
(pocolog) #87

Ponoć ludzie na starość dziecinnieją, a skoro młodzież tylko konsumuje treści to nie pozostaje Ci nic innego. Pora zbierać na ładny nagrobek z szatanem :skull:

1 Like
(FadeMind) #88

Reflektujesz??

1 Like

O tak, spalenie ciała po śmierci bardzo do mnie przemawia. A prochy niech rozniesie wiatr. Szkoda że w dzisiejszych czasach nie jest to w Polsce możliwe.

1 Like
(cyngiel 1) #90

Sorrki, że zupełnie o czymś innym.
Gdzie się ustawia wygląd forum?
Na głównej portalu mam ustawiony, a na forum “wlazła” mi jakaś reklama i nigdzie nie mogę zmienić, żeby mieć “czyste” tło, takie jak na głównej.

(Dimatheus) #92

Hej,

Jak na razie się nie da - niestety.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Kolega Dimatheus nadal ma w planach spacer w kierunku redakcji?
Tak popatrzyłem na te nową szatę reklamową forum że … może i ja się przespaceruję?
Tylko nie wiem którego “bejzbola” brać. A może siekierkę naostrzyć? Wcześniej myślałem o kawie i cukierkach no ale teraz tak kolorowo się tu porobiło że wypadało by “ostrzej” redakcji wynagrodzić te “twórczość” :slight_smile: zwłaszcza że szata reklamowa jest blisko w temacie mojego byłego zawodu (z pozdrowieniami dla działu twórczego NC+ przy Sikorskiego!!!).

(Bogdan_G) #94

Wyłączenie czatu zbiegło się z ureklamieniem forum. Przypadek celowego działania?
Parę tematów by nie powstało i dużo postów, bo psioczenie przeniosłoby się do chat, “boby” było za dużo wrzasku.
Założę się, że czat, to mała śliwka, dużo mniej rozbudowany, niż dynia skórki reklamowej.

Szkoda czatu.

(lordjahu) #95

Poziom adekwatny do rozmówcy.

1 Like

A w szkole nie uczyli co to “forma przenośni”? Nie wspominali na przedmiotach z psychologii?
A może za daleko do szkoły było?
A humor to kolega wie co to?
No i proponuję także łyżeczkę nerwosolu z rańca… :slight_smile:

Sądzi kolega że to co teraz jest jest mało męczące, wygodne i czytelne??

(lordjahu) #97

Myślę że tak - nie dość że masz nadźgane skrótami w przeglądarce, to jeszcze masz skrót do ThePirateBay, co świadczy że z piractwem też jesteś za pan brat.

1 Like

Ciesz się że mojej Opery nie zobaczyłeś bo wtedy zszedł byś na zawał…
Kolego - ja mam więcej legalnego oprogramowania na dysku jak Ty włosów na głowie a skrót do pirata o niczym nie świadczy. Zerknij na ten przykład i dopowiedz: co w tym złego??
https://thepiratebay.org/search/firmware/0/99/0

(Dimatheus) #99

Hej,

I chyba nadal i coraz bardziej oddalamy się od głównego tematu wątku, czyli problemów z chatem.

Popsioczyć zawsze można - konstruktywna krytyka daje wymierne korzyści. Jakiekolwiek nie byłyby decyzje, to przecież decyzje biznesowe i to Redakcja poniesie ich ciężar. Można je uszanować bądź nie - a jeśli bardzo przeszkadzają, można poszukać innego miejsca w sieci.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Podziwiam u kolegi ten wewnętrzny spokój i przede wszystkim nad przeciętną kulturę :slight_smile:
Często zastanawiam się czy … oby nie przypadkiem z księdzem mam do czynienia kurdę…
Kolega to nawet SIEDŹ i MILCZ lub WYP(roś się stąd) potrafi ślicznie wyklepać z tej klawiaturki…
Wyjdzie jeszcze że tylko ja taki nadpobudliwy… eehhh

(Dimatheus) #101

Hej,

Nie - po prostu w końcu przychodzi na człowieka taki czas, że wie, że już nic nie ugra, a sama walka będzie podobna do walki z wiatrakami. Trzeba wtedy odpuścić i zostawić wszystko upływowi czasu.

Pozdrawiam,
Dimatheus

(roobal) #102

Dobrze, że na telefonie nie ma miejsca na tło reklamowe :stuck_out_tongue:
@Dimatheus no cóż powoli trzeba szukać miejsca. Zaczyna się komercja.

(Bogdan_G) #103

U podstawy forumowej ambony - aniołek wolnej woli człowieka trzyma się za głowę. Rzeźba rzeźbi myśli, bo zdania niektórych zakłócają przepływ bodźców między ludźmi. Chodzi o postawy jednych kierujących się własnym interesem, co jest w sprzecznym interesie drugich, którzy ulokowali zaufanie. Jedni to zaakceptowali, teraz zapowiadają rezygnację z podpierania stodoły społeczności.

Wiadomo, władza kazał i wykorzysta przejawy nawet towarzyskie, gdy na tym może zarobić.

Szkoda mi ludzi powiązanych z nadziejami innych na poratowanie. Żal mi tej kultury pomocy, którą utrwalili, a teraz zostawiliby…

1 Like
(fiesta) #104

@Bogdan_G a teraz jeszcze raz, po polskiemu, językiem zrozumiałym dla ogółu społeczności, bo z tego słowotoku trudno cokolwiek wywnioskować :stuck_out_tongue:

2 Likes
(Radek68) #105

Fakt, wygląda jakby ktoś przetłumaczył translatorem, ale to już taki urok postów Bogdana_G.
Generalnie chyba chodzi o to (tłumaczenie dla ogółu :wink: ), że właściciele forum chcą na nim zarabiać, posiłkując się ludźmi, którzy od dawna tu są i pomagają bezinteresownie. Taka tradycja forum, taka kultura pomocy. A teraz część z tych osób chce odejść, no i szkoda tego wszystkiego…

To trochę tak, jakby teraz Wikipedia chciała zarabiać na artykułach stworzonych przez Wikipedystów. Tam zabrania tego licencja, tu nic…

3 Likes
(Dimatheus) #106

Hej,

Radek - chyba właśnie podkreśliłeś kwintesencje problemu.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 Like