Wysyp użytkowników - trolli

Trolle na portalu od WP.

4 polubienia

Trole na forum DP były na długo przed przejęciem przez WP, więc tu bym nie szukał problemu. A czy ktoś za to płaci dla ruchu na stronie? Sami sobie odpowiedzcie czy jeden troll raz na jakiś czas jest w stanie rozruszać forum na tyle mocno, by to w ogóle zostało gdzieś odnotowane? Poza tym życie trolli tutaj jest dosyć krótkie - przynajmniej tak mi się wydaje.

Przykład trolla o osobowości Wieszcza Informatycznego o nicku “xxxxxx” z Nowej Fali Forumowiczów (??). Oto jedna z jego wypowiedzi, którą przytaczam:

“To forum pod każdym względem schodzi na psy ! Specjaliści z “bożej łaski” dopełniają obrazu tragedii która się tu dzieje !
Dysk HDD “nie naprawi się” (o ile nie są to fizyczne bad sektory) ot tak sobie i/lub w wyniku przelewania z pustego w próżne ! Bez utraty danych !!! Dopiero po tej operacji (w tym przypadku trwało to … ~12h !!!) w ogóle możliwe jest sformatowanie dysku !!! Ile to ja już takich dysków HDD uratowałem które wg. tutejszych “speców” były do wyrzucenia ? Działają , mają się dobrze do dziś a dane ocalały ! Za wcześnie na requiem ! Tak to jest jak się nie jest “w butach na weselu” ! Marzenie o wygranej jak się nie wysłało kuponu ?
Ci “minusanci” poniżej to przykłady kliniczne ! Co tam fakty ? Grunt to dobre mniemanie o sobie !
“… to by chciał każdy , ale robić to ni ma komu .”
“Od samego błędu gorsze jest tylko uporczywe w nim tkwienie .”
“Things around us aren’t always what they seem .””z Nowej Fali Userów zamieściłemi w Hydeparku Stałych Bywalców. Tutaj pozwolę sobie jedną z jego wypowiedzi przytoczyć.

DAPn7

giphy1

Chyba bana tymczasowego dostał…

Kolega “wegielwegiel” założył temat dotyczący problemu z dyskiem twardym.

Można prześledzić jak troll niszczy temat. To zniechęci innych do forum DP…

Mi się wydaje, że po części jedno, i po części to drugie. :upside_down_face:

Owszem.
Ale to nie jest skuteczna metoda na ludzi, tylko na konto. A to można założyć w minutę. Są tu tacy, co wracają po raz piąty, z innym nickiem i innym kontem i dalej robią “swoje”. Choć nie zawsze jest to proste do ustalenia.
Po prostu trzeba zgłaszać.

Olałem ten wątek, aż do momentu ogłoszenia wyników konkursu Epsona, kiedyś takie hejty nie leciały na lewo i prawo:

  1. Komentarz
    https://www.dobreprogramy.pl/o.zio/Testy-drukarek-Epson-zakonczone-Wybralismy-najlepsza-recenzje,99172.html#komentarz-2591809
  2. Komentarz
    https://www.dobreprogramy.pl/o.zio/Testy-drukarek-Epson-zakonczone-Wybralismy-najlepsza-recenzje,99172.html#komentarz-2591806

Pewnie zaraz się zlecą…

1 polubienie

@djfoxer czytałem to, słabo. Choć krytyka, ale ta uzasadniona, ma prawo bytu. Generalnie chcialem napisać w komentach, że przyjadę i zabiorę tą drukarkę, skoro taka dyskusja się wywiązała :wink: Nie byłoby wtedy argumentu, no bo wygrałeś ale Ci zabrali drukarkę :smiley:

Jednego trolla mamy od kilkunastu dni - KOTBONIFACY aka. KAZDAN . On to rzeczywiście musiał tęsknić za forum :thinking:

Nic nie zmienił się. Jak trollował tak dalej trolluje.

a kto kasował jego komentarze? Bo nie było w nich nic złego - pamiętam te pytania.

1 polubienie

Kiedyś takie hejty także leciały na prawo i lewo. Czasem nawet ich autorzy to byli znani członkowie społeczności… Kilkukrotnie to przerobiłem.

1 polubienie

O kogo konkretnie chodzi, o lisa czy nagonkę? A gdzie myśli - WY?
Jeśli KAZDAN, czy nawet jakiś KOT BO NI FAJCY odpowiada w temacie i pomaga, to zawsze znajdzie się zbigg okoliczności zaczynający siwy dym.
Jedni mają własny styl, a niektórzy o tym chcą pogadać :stuck_out_tongue_winking_eye: Nie tak dawno zagryźli Martinę, wygryźli niejednego starego użytkownika, bo nakociło się wiele personalnych atakow i odchodzili mili…

A nie można by nałożyć kagańce dla sfory? Znaczy, żeby nie było wolno przeprowadzać ataków ddos hau kał?

Czytam ten temat od wczoraj i zastanawiam się, kto Tu jest trollem? Nawet wrzucanie gownianych* obrazków nakręca siwy dym…

@marteli jest u mnie zablokowany, więc nie czytałem co pisał, ale kasowanie komentarzy niełamiących regulaminu zawsze potępiać będę :stuck_out_tongue_winking_eye:

Krytyka tak cię zabolała że sensowne argumenty nazywasz hejtem? Mnie też by poniosło gdyby ktoś usuwał moje negatywne słowa tylko dlatego że są negatywne i coś krytykują.

Pewnie, że to ja usuwałem. Jestem tu ponad 10 lat i już poznaje, kiedy ktoś faktycznie o coś się pyta, a kiedy szuka tylko pretekstu do gówno burzy. A że miałem racje to zobaczcie jak się już koleś rozkręcił we wpisie:

Cytuję: “Ty jesteś normalny? " “jak zwykły tchórz”, " jest na tyle głup” - tyle negatywnych emocji i hejtu do wpisu o DRUKARCE!!! Co jest? W.T_F!!! Dasz palec to uj3&!ą ręką… Ostatnio jak wrzucałem wpis o C# 8.0 czy o podstawach programowania nie usuwałem komentarzy, chociaż było grubo też. W pracy wiele osób pytało się mnie dlaczego ci ludzie mają tyle jadu w komentarzach na dp? Normalne to nie jest. Tyle z mojej strony. Faktycznie czasem lepiej nie ruszać , samo uschnie…

1 polubienie

… nie daje Ci do myślenia, że tyle osób tak komentuje Twoje wpisy? :wink: trololo

1 polubienie

Jeśli komentarz jest konstruktywną krytyką to też zostawiam. W przypadku chamskich wypowiedzi, także krzywdzących lub jadących, usuwam - w końcu po coś redakcja dała nam taką możliwość.

1 polubienie

Przejrzałem właśnie wcześniejsze komentarze tego użytkownika na naszym portalu i faktycznie jest “ciekawie” :wink: