X-kom - rzeczywiście super sklep:[

Dodzwoniłem się, anulowałem zakup i tak oto zakończyłem ostatnią operację w tym “wspaniałym” sklepie. Mam serdecznie dość dowiadywanie się nazajutrz, że niestety, ale towaru nie mają na stanie.

I z szczerego serca odradzam zakupy tam każdemu.
(gdyby to był pojedynczy incydent jeszcze próbowałbym zrozumieć, ale dwa razy pod rząd:/)

Kontroler kupiłem u konkurencji i właśnie dostałem maila, że nadano przesyłkę - to nazywa się profesjonalizm!

Ciii bo trole zawsze mówili że jak płacisz więcej to masz lepszą obsługe,
kiedy sam polecałem zakup w innych sklepach podczas składania komuś kompa :smiley:

W jakim?!

@format_c1

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji, mieliśmy problem techniczny z działaniem infolinii.
Z racji na obecną sytuacji, mogą pojawić się opóźnienia w dostawach.

W celu anulowania zamówienia wystarczy mail na x-kom@x-kom.pl

Jeżeli posiadasz dodatkowe pytańa, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiamy x-kom

1 polubienie

Nie wystarczy, bo odpowiedź dopiero dostałem teraz. Przeszło 4 godziny oczekiwanie na interwencję w problemie powstałym z waszej winy - dla mnie lekka przesada.
Nie pisząc o tym, że wystawiacie towar, którego nie macie.

Pytań nie mam i nie będę miał - nie chcę z wami mieć nic wspólnego. Dwa zakupy i dwa razy się sparzyłem - wystarczy!

Nie zwalaj @x-kom.pl na infolinię - to sprawa wtórna. Powiedz lepiej w którym momencie doszło do babola/nieporozumienia z zamówieniem na linii klient/sklep.
Mów jak na spowiedzi na Jasnej Górze! :crazy_face:

Tzn temat można zakończyć bo autor tematu ma focha na sklep. Czekamy teraz na następny sklep, który będzie omijał z daleka, szerokim łukiem bo 2 razy sparzył d… .

Musisz więcej poćwiczyć cierpliwości.

Widzę, że x-kom znalazł sobie adwokata. Pewnie podobny wynalazek co @Niejakimaks (co to dozwonił się za pierwszym razem).

Nie Twoja brocha to co się wtrącasz?

Na twoim miejscu nie przyznawał bym się ale jak chcesz chwal się co masz.

Nie bronię x-kom!
Są inne metody kontaktu ze sklepem i zawsze można wyjaśnić w czym problem a nie foch bo nie przemyślałem zakupu i "dokonałem przedpłaty ". Dalej jesteś wk… i to z własnej winny!

Miałem kilka problemów z x-kom i co mam mieć focha i nic nie mam kupić.

Ostatni komentarz od mnie, więcej nie będzie ( dalej wałkować nie będę).

Wytłumacz mi proszę jaka jest tutaj jego wina bo nie rozumiem?
Zamówił towar który był na stronie jako dostępny a okazało się, że jednak nie ma towaru na magazynie. Więc czyja wina tutaj jest jak nie sklepu?

Zapłacił z góry, nie sprawdził czy towar, który go interesował jest napweno dostępny .

Raz tak miałem i nie miałem focha bo w końcu udało mi się dodzwonić i anulować zakup( tak to była moja wina), obecnie przed zakupem próbuje dodzwonić się i spytać czy dany towar jest dostępny.

The End

Skoro dodał go do koszyka to towar na stronie był na 100% dostępny. Towar który jest niedostępny nie można dodać do koszyka i przejść do płatności.

@maxiixi porusza to co wzbudziło moje przemyślenie.
Tak szczere, że tak powiem.
@x-kom.pl to jest mój ulubiony sklep internetowy.
Tak normalnie - bez @jajecpl !
Kupuję tam od dawna i nigdy nie miałem tam !żadnych problemów.

Ja kupuję wymiennie najczęściej w tych sklepach: x-kom, morele, komputronik. Na żadnego z nich złego słowa nie mogę powiedzieć. Teraz noszę się z zamiarem kupna smartfona. Na razie najbliżej u kogo kupię telefon będzie właśnie x-kom

Ja kupuję dużo i nigdy nie miałem problemów. W x-kom’ie dwa razy i dwa razy się sparzyłem.

Pan @ maxiixi radzi pogodzić się z niedogodnościami, ja tam wolę kupować bezstresowo u konkurencji.

Wiadomo. Nikt nie jest doskonały. Nie zdążyli zaktualizować strony i towar jako dostępny był jako niedostępny. Zdarza się. Dużo zamówień, mało ludzi do pracy i nie zdążyli zaktualizować bazy danych. Można się zniechęcić ale to jeszcze przecież nie wielka tragedia.

Czy ja piszę tragedia, zależało mi bardzo na czasie - bo pad ma być częścią prezentu. Na szczęście profesjonalna konkurencja wysłała zamówiony towar błyskawicznie i już nie mam problemu co dać.

Ja x-kom będę unikał jak ognia - inni niech robią co chcą. Stracili klienta i tylko tyle.

Wątek powstał by inni byli świadomi co wyprawia tak reklamowany tu sklep.

Tak szczerze pisząc jeżeli mnie by zależało na czasie (ale mówimy teraz o mnie co ja bym zrobił) to nie kupowałbym online. Tylko poszedł do normalnego sklepu stacjonarnego. Kupując online gdy zależy ci na czasie zawsze ryzykujesz. Bo jest w takim systemie wiele niewiadomych. Towar może zostać wysłany z opóźnieniem, może nawalić firma kurierska i tym podobne rzeczy. Jak człowiekowi zależy na czasie i towar ma być na już to idzie do sklepu stacjonarnego, płaci i dostaje towar do ręki bez pośredników.

Mi również się to notorycznie zdarzało.
Towar niby jest na stronie, a za chwilę ktoś dzwoni, że niestety nie mają.

…to nie pierwsze moje zakupy w internecie. Na samym Allegro jestem ponad półtorej dekady i zawsze byłem zadowolony. Sprzedawców on-line ceniłem bardziej: za szybkość, kontakt i ugodowość. To “zawsze” trwało do dnia kiedy postanowiłem odwiedzić stronę x-kom.