Zaczynam się bać wchodzić na dobreprogramy.pl ;-)

image

2 polubienia

[Zaczynam się bać wchodzić na dobreprogramy.pl :wink:

Dlaczego?

Przecież to jasne. Bo wszystko mu się z dupą kojarzy :wink:

Haha bo wiecie SEGZ :-DDDDDDDDDDD

Widzę nawet na forum poziom spada. xD

Wiesz jak to jest… „kiedy wpadniesz między wrony (…)”.

1 polubienie

Co ma wspólnego google analytics z dupą? Nie rozumiem.

A dlaczego ja jestem adresatem tego pytania? Nie rozumiem.

Dlatego, że odpowiedziałeś w ten sposób:

Przecież to jasne. Bo wszystko mu się z dupą kojarzy

Ja wiem, co odpowiedziałem. To nawiązanie do autobiografii Marka Hłasko pt: „Piękni dwudziestoletni”, vide: Cytat Marek Hłasko - Szkoła. Nauczyciel bada... | Lubimyczytać.pl

To ja w takim razie już w ogóle nie rozumiem o co chodzi w tym temacie.

Oświecę - Pan bachus pokazał, resztę zamazał, nic nie opisał. Boi się GA. A to same korzyści, gdy wdepnie się. Wydepnąć się nie da… łatwo.

New GA360 SLA Guarantees

The benefit that comes with the new SLA guarantees may get overlooked with all of the other 360 features taking the stage, but it’s a shift in how Google Analytics will support big data. There are SLAs that haven’t been available in the past: BigQuery daily export and app data collection.

There’s also a change in the volume of data being considered. With Universal Analytics 360, properties had a guarantee for up to 2 billion hits per month and a processing time guarantee of 48 hours or fewer. Now, the guarantee is up to 250 billion hits per month. An extra bonus is that the processing time guarantee for properties with fewer than 30 billion hits per month is 4 hours.

Redakcja ma na was zły wpływ? Odstawcie depe zatem. :face_with_thermometer:

Dalej nie rozumiem… To co napisałeś jest dla mnie bełkotem bez żadnego sensu. Bez obrazy.

No rozumiem, że GA szpieguje, ale zewnętrzne js można łatwo wyciąć. Więc w czym problem to nie wiem. Dlaczego należy bać się akurat GA, a nie wszystkich 157 gówno-skryptów jakie grasują na głównej? Dlatego w ogóle zainteresowałem się tym tematem, po czym widzę wszyscy w nim piszą jak pijani… O coś tu musi chodzić.

Być może to się wiąże z tym wątkiem o UFO, który dotarł już do hipotezy symulacji:stuck_out_tongue_winking_eye:

Skrypty google dawno miałem zablokowane. Nawet nie znajduję google analitics filtrując zawartość portalu.
Bachus podał że: Waiting for www google analitics. Co to jest, to wiadomo. Jakiś musi być w tym interes. Próbowałem tylko zgadnąć.

Chyba masz problem ze skojarzeniami skoro o tym myślisz.

:slight_smile:
zę że ze zwykłego żartu się dyskusja o Google analitics rodzi :smiley: No nieźle
to dorzucę kolejny i porozmawiajmy o kosmosie :wink:

image
:wink:

Nudno jest, jestem ciekaw kiedy trzeba postów, aby zejść na politykę, albo Covid19.

Za Tuska tak nie było :smiley:

Mówisz i masz :wink:
Wybierz „1” jeśli masz ochotę na politykę, wybierz „2” jeśli masz ochotę na Covid19 :stuck_out_tongue_winking_eye: