Zgłoszenia błędów w nowej wersji forum (IPBoard)

Może jakiś Adblock czy coś ci blokuje.

Może to nie o wersji pecetowej, ale… Na Tapatalk 4 nie idzie się zalogować na dobreprogramy.pl

 

Na 10000% wpisuje dobry login i hasło, daje zaloguj i nic się nie dzieje. Po 3 próbach wita mnie informacja że logowanie zostało zablokowane na 15min i to wszystko. Czy administracja mogłaby to naprawić? :slight_smile:

Przecież tapatalk jeszcze nie działa. Chyba że coś przegapiłem.

Ponoć co poniektórym działa, aczkolwiek nie jestem tego pewny bo różnie bywa z użytkownikami internetu. Może faktycznie dopiero nad tym pracują i dlatego nie mogę się zalogować :wink:

 

Co nie zmienia faktu, że byłby kisiel nie powiem gdzie gdyby tapatalkowa wersja już działała :smiley:

Tapatalk nie działa, to są dopiero testy.

Faktycznie ostatnio można już się zalogować na forum, przeglądać prywatne wiadomości etc.

Gratulacje za wychwycenie tej subtelnej zmiany, ponieważ wprowadziłem ją wczoraj :slight_smile: Jednakże wchodzicie na własną odpowiedzialność jeszcze, w razie czego będziemy odkręcać zmiany.

Ja na razie nie zauważyłem nic niepokojącego w działaniu tapatalka, fajna sprawa nawet :slight_smile: O i widzę że można edytować posty, sprytna ta aplikacja :smiley:

Windows7,IE11, kopiuj- wklej ,nie działa na nowym forum od początku. Było już zgłaszane ale jakoś pominięte.

Nie jest to pominięte, w IE11 wprowadzono kilka zabezpieczeń, które teoretycznie mają na celu zabezpieczenie danych w pamięci, oczywiście również ze schowka. Jeśli więc strona próbuje przy pomocy JS uzyskać dostęp do takich danych to zaczynają się problemy z wykonywaniem się skryptów na stronie. Niestety jakiekolwiek zmiany w kompatybilności z IE11 pojawią się dopiero w przyszłej wersji forum IPB 4.0. 

W nowej wersji regulaminu przemycona została “niedoróbka”:

Coś nie tak jest z uprawnieniami dostępu - goście mogą pisać posty: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/464754-czy-to-prawda-%C5%BCe-adsl-w-neostradzie-atakuj%C4%85-hakerzy/#entry2982268

Raczej konto zostało usunięte :wink:

Po jednym poście?

Po dwóch.

Odpowiadając dziś w temacie (mój post z zauważonym błędem) zauważyłem, że próba podania “MARGIN-LEFT: -40px;”, czy to w “kodzie”, czy to w “cytacie”, powoduje usunięcie całości prócz średnika.

 

Edit: Napisanie deklaracji dla lewego marginesu nie daje się normalnie napisać ogółem w całym poście (dlatego powyższe jest dużymi literami napisane).

W temacie http://forum.dobreprogramy.pl/temat/465117-resetreboot-routera/ z jakiegoś powodu jestem wylogowany. Jestem wylogowany tylko i wyłącznie w wyżej linkowanym temacie, pomimo tego, że normalnie jestem zalogowany na forum (żeby napisać ten post, nie musiałem się logować, w innych tematach również jestem zalogowany).

post-47690-0-54274000-1392499609_thumb.p

A próbowałeś czyścić ciastka? :slight_smile:

Problem sam zniknął po chwili, widocznie albo to błąd po stronie serwera, albo admini coś grzebali w skrypcie forum. :wink:

Zbędna dyskusja poleciała do osobnego tematu. Przypominam, że w temacie tym zgłaszamy problemy z nowym forum, a nie dyskutujemy o tym, co powinno być obowiązkami moderatorów.

błąd na forum przy próbie edycji postu, nic tu nie działa, przywróćcie poprzednią wersję forum !

Przeglądarka: FF 30 a1, aby  wprowadzić zmiany musiałem użyć IE11, na FF nie dało rady nic nie działa, klikam w przycisk edytuj i nic się nie dzieje, brak reakcji, jakby nie działał  falsh, java. Wyłączyłem adblocka i skrypty i dalej to samo. Wszystkie dodatki i wtyczki aktualne wiec co jest ?

 

 

post-37112-0-70601100-1394648820_thumb.p