Zmiany na portalu wyglądają na gorsze

Czytaj więcej: www.antyweb.pl

Po przeczytaniu tego artykułu tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że to koniec dobrych programów.

No nic. Łezka w oku się zakręci, po wielu, wielu wielu latach (rejestracja w 2005 roku) niestety trzeba szukać innego miejsca.

Wszystkim tym którzy wiedzą czym dp.pl było, życzę dużo dobrego.
Wszystkim tym którzy są z wp i uważają, że robią dobrze, no cóż, tym nie życzę dużo dobrego.

Pozdrawiam serdecznie. Trzymajcie się. Do zobaczenia gdzieś kiedyś w przyszłości.

@edmun dp.pl nigdy nie istniało :stuck_out_tongue:

@eimi tak sądzę, że wkrótce odejdzie bo sam pisał, że ma coraz mniej czasu, a jego wpisy prawie identyczne są w innej części internetu.

Ja liczę na to, że blogerzy będą bardziej widoczni na stronie głównej, bo teraz to trzeba mieć znajomości, aby wpis trafił na główne pole newsów, a nie jako niewidoczny tekst z linkiem - obecnie to porażka.

Administracja jest mało aktywna i wygląda to na olewkę, jedynie próbują zamaskować wszystko wpisem o przyszłych planach i “będzie dobrze”. Zobaczymy, ale to już nie ten poziom co kiedyś.

Daj linka gdzie się udziela, lub gdzie znalazłeś - podobne/identyczne publikacje…

1 polubienie

@hiropter Jak tylko znajdę dam znać, wiem, że kiedyś skopiowałem parę zdań z jego newsów, wkleiłem do Google i myślę “kur*a eimi robi plagiat ?”, patrzę a tam eimi napisał to samo tylko ciut inaczej ubrane w słowa…

eimi pracuje teraz na pełen etat przy produkcji oprogramowania, choć blisko, to jest to jednak inna branża.

4 polubienia

Ja juz tylko przegladam glowna strone. Czytam tytuly.jak cos mnie interesuje -googluje. Czyli to koniec dp.
Jakis zamiennik z newsami w polskiej sieci bez g*wnospamu wp? Ktos cos? Bede bardzo wdzieczny.

2 polubienia

Szkoda, duża strata dla jakości artykułów… No ale z drugiej strony może lepiej dla modelu biznesowego, gdzie bardziej ‘opłacalna’ jest papka.

Lepiej dla wspomnianej osoby (nie musi się zmuszać do tworzenia nic nie wartej papki) i dla samego portalu. Im bliższy jego koniec tym niestety lepiej.

Tu czegoś nie rozumiem, jak i po co by mieli zniszczyć DP, bo WP nie radzi sobie z technologiami? W sensie przedstawiania newsów, artów itd? To jak wcześniej DP wyglądał? Nie był przekupiony, czy był?

Nr jeden było DP a po wciągnięciu nr jeden będzie WP i tyle.

WP kupiło DP bo miało kolosalną społeczność i posłuch, chcieli to wykorzystać przez masę gówna, reklam itp. Po prostu skok na kasę. Nie zależy im zbytnio czy portal przetrwa bo to i tak konkurencja była i będzie o ile kompletnie nie zmienią marki (nadal są ludzie co się dziwią że WP jest szefem). Więc ciągną ile się na liczbie odwiedzających, jak studnia wyschnie to zasypią.

Tak zmiany na portalu są bardzo na gorsze nawigacja na stronie jest mecząca (typowe na wp),brak opcji zmiany wyglądu strony, artykuły krótkie ,opera mydlana 1 temat podzielony na kilka newsów np apple pay.

1 polubienie

@tomekb, obiecałeś wyłączone reklamy dla zalogowanych… Zalogowałem się przy całkowitym wyłączonym nano adblockerze i co moje oczy ujrzały? Pełno śmieci między tytułami artykułów na głównej stronie…

1 polubienie

Dla zalogowanych wyłączyć reklamy ? To niemożliwe haha.

Bywalcy mają reklamy wyłączone :wink:

1 polubienie

Mam bywalca i widzę śmieci na głównej…

Jak pisał @tomekb reklamy dopiero zostaną wyłączone dla tych najbardziej aktywnych. Na forum już od jakiegoś czasu bywalcy nie mają banera reklamowego.

Na forum… A na głównej stronie? Bo chyba nie ma podziału bywalec forum, bywalec głównej. Na samym forum nie ma reklam ogólnie, z tego co widziałem…

Logujesz sie na jedno konto i w sumie nie ważne czy siedzisz na forum, czy na głównej - czas i aktywność są liczone. Na podstawie tych danych reklamy mają być podobno wyłączane, ale na razie czekam czy w ogóle coś takiego zostanie zaimplementowane.

Na forum jest jeden baner reklamowy. Można go zobaczyć po wylogowaniu - przynajmniej ja widzę.

Wersja mobilna:

Ale główna to trochę jest wkurzająca już… Ile tych reklam pomiędzy artykułami? Rozumiem z jedna/dwie na stronę i jak klikniemy w jakiś link, to przy artykule jeszcze jedna… Ale nie kilkadziesiąt… Masz teklama, tytuł, reklama, reklama, tytuł… Bez jaj. Niestety użytkownicy (nawet ci jeszcze bardziej zaufani) to odczują… Ale cóż…

Sprawdzę jeszcze to, bo mi się w oczy na forum nie rzuciło.