Zmiany na portalu wyglądają na gorsze

Bo znowu się nagle zepsuły.

Hej,

Czyli tym samym potwierdzasz, że zmienia się target, do którego ma trafiać portal.

Oj, z takimi danymi tez chętnie bym się zaznajomił.

Podoba mi się taki pomysł. +1

Zgadzam się całkowicie! Nic dodać, nic ująć!

Widocznie to taki fejczer, a nie bug. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pozdrawiam,
Dimatheus

[off topic]

Po ostatniej aktualizacji systemu (z 10 lipca) do wersji 10.0.15254.490 u mnie działa to poprawnie. U Ciebie też powinno być ok.

Działa, działa, dzisiaj rano zauważyłem. Aktualizacja systemu poszła u mnie dzisiaj o ok. drugiej w nocy - system nie chciał wstać, ale potem sobie jakoś poradził - bateria padła tuż po aktualizacji i konfiguracja się zawieszała. Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego Windows Update w ogóle podjął się aktualizacji przy niskim stanie baterii - ok 50% musiało być.

Może było a nie przemyślał, że zeżre z 45%.

1 polubienie

To się przeliczył. Zresztą pamiętam, że zazwyczaj jest limit do 60% naładowania, a tym razem coś chyba nie pykło - jak już wstał to miałem jakieś 30%, ale dłuższy czas się już ładował po USB. Bateria w tym telefonie też nie jest pierwszej świeżości i potrafi przy 20% wyłączyć telefon - nie nagle, ale spokojnym wyłączeniem, po czym po ponownym włączeniu działa jeszcze trochę. Myślę, że aktualizacja trochę przycisnęła baterię i już nie starczyło na rozruch. Dobrze, że nie siadło w trakcie aktualizacji tylko tuż po.

2 polubienia

He he, u mnie wczoraj tuż przed północą. Ale robiła się dość krótko - około 20 - 25 minut całość.

Faktycznie dziwne. U mnie było 100% i własnie zamierzałem go odpiąć od ładowarki, gdy zobaczyłem znajome kółeczka image

Ja grałem w Far Cry 4, telefon leżał przede mną i nagle widzę, że coś za dużo się chyba na ekranie dzieje, szybkie spojrzenie i zębatki. Po jakiejś godzinie chciałem zobaczyć czy wsio ok, a tu zonk i telefon nie reaguje na nic. Reset z pomocą Power i w Vol-, boot , logo Windowsa i ciemność. Po podłączeniu ładowarki ekran się zapalał i dalej widziałem logo Windowsa - czyli bootloop i przyciski nieaktywne.

Tak jakoś od pół roku psioczę o tym, że chcę wymienić telefon, ale niech najpierw się ten zajedzie na śmierć. Już myślałem, że ten czas właśnie nadszedł. Oczywiście jak w przypadku karty graficznej ponad rok temu przyszło to w nieodpowiednim momencie…

Ale żeby nie było offtopu za dużo - DP działa elegancko i nic już się nie sypie, tyle że dalej nie ma odnośnika z forum do portalu i trzeba ręcznie wklepywac adres.

Offftop 2:
Jak macie Radeona to nie instalujcie najnowszych sterowników. Nie działa skalowanie i jakakolwiek zmiana rozdzielczości na inną niż maksymalna, natywna monitora skutkuje wyświetleniem obrazu nierozciągniętego na cały ekran, przypiętego do lewego górnego rogu z gratisowym testem na epilepsję. Powyżej tej rozdzielczości zamiast obrazu mamy poziome pasy z wyłączeniem rozdzielczości 4K gdzie wsio jest git - co jest totalnie powalone Powrót do 18.5.1 wskazany jak najbardziej…

Dwie potyczki jednego wieczoru… a ja tylko w Far Cry chciałem pograć…

2 polubienia

Z aktualizacjami opcjonalnymi - do Radeonów - miałem już za dużo problemów, zawsze coś nowego się psuło… Teraz instaluję tylko w pełni stabilne wydania, nie ma co się męczyć i tracić czasu :wink:

Od trzech lat (tyle posiadam karty amd) takich nie widziałem.

Coś nie przykładają się do tych sterowników, instalując tylko stabilne wydania błędów prawie nie uświadczyłem. Inaczej było z opcjonalnymi, prawie za każdym razem coś było nie tak :frowning:

Wydzielono 10 postów tworząc nowy wątek: Zmiany na portalu FAIL cleanup

Powiem tak. Próbowałem wyłączyć powiadomienie o odpowiedziach o tym temacie poprzez maila.
Nie udało się :confused:
chrome_2018-07-16_22-31-08

Musiałem wejść na forum, zalogować się, znaleźć temat, nauczyć się jak przewinąć szybko na sam dół (253 odpowiedzi, scrollowanie to ciekawe “doświadczenie”) i znaleźć jak “wyciszyć powiadomienia”.

Jest na sali geniusz który to “wymyślił”?

@edmun Po prawej stronie tam gdzie “licznik odpowiedzi” jest też suwak do przewijania, nie trzeba scrollować :joy:

4 polubienia

Nawet nie trzeba przewijać:

Ale brawa za cierpliwość i chęci.

2 polubienia

Jak napisałem. Po jakimś czasie zrozumiałem jak znaleźć się na dole bez przewijania.
Natomiast mimo odznaczenia że nie chce otrzymywać powiadomień i tak dostaje maile.
Ktoś coś wspomniał że bug mobilny, ale ja korzystalem z komputera więc nie rozumiem ck ma wersja mobilna do niemozliwosci usunięcia subskrypcji.

Tutaj popatrz: https://forum.dobreprogramy.pl/u/edmun/preferences/notifications

2 polubienia

No i jak tam widoczność bloga? Poziom zmalau, urus? A może Ursus?

Smalał, ale morze misie wydaje.

Teraz na desktopowej wersji widać trzy kafle:

Czyżby stary layout lepiej się sprawdzał, a nie to dziwaczne, oskryptowane “cudo”? Zaraz wróci stary sposób wyświetlania kafli?

Co do blogów to myślałem, że okienko z ostatnio zaktualizaowanymi programami zamieni się miejscami z okienkiem “ostatnio na blogu” . Po zmianie o blogach się zapomina, bo nie rzucają się w oczy w ogóle.

2 polubienia