Zmiany na portalu wyglądają na gorsze

Dzięki. Postęp jest.

1 polubienie

Działa :slight_smile:

W końcu jakaś konkretnie dobra informacja. Tutaj nikomu nie chodziło o sam fakt występowania reklam na portalu, ale o to jak były poukładane - syf totalny się zrobił. Nikt nie broni Wam zarabiać, ale nie może się to odbywać kosztem czytelników. Portal już nowym layoutem stracił nieco czytelności - chodzi o główną, a dodatkowe reklamy tylko pogorszyły sprawę. Człowiek wchodząc w “Publikacje” na starcie był atakowany czterema banerami, a teraz dorzucono te tło od X-Kom. Reklama reklamą poganiana. Brakuje jeszcze do szczęścia tylko wyłączenia tego autoplay na filmikach w artykułach.

5 polubień

Działa działa :slight_smile: bloker wyłączony i zero reklam , ciekawe na jak długo .

W materiałach wideo same reklamy zostały wyłączone dla aktywnych użytkowników, ale nie widzę powodu aby nie wyłączać też autoplaya - doprogramujemy ten ficzer w poniedziałek. Pamiętajcie, ze autoplay u nas zawsze startuje bez dźwięku, chyba że jest to tzw. odtworzenie intencjonalne (np. klik w oznaczony materiał wideo ze strony głównej).

Jak codziennie się zmienia układ reklam to i może luki się pojawią albo używasz coś mniej wydajnego od AdGuard AdBlocker / uBlock Origin.

1 polubienie

Owszem, działa.

A co do tego komunikatu,
image
Kilka miesięcy temu proponowałem, aby portal dawał informację, że nie stosuje inwazyjnych reklam (chodziło o ich blokowanie), zostało to skrytykowane, a teraz proszę: jest informacja, że aktywny użytkownik nie ma reklam w ogóle! Brawo! No właśnie o to chodzi.

2 polubienia

U mnie też działa.

U mnie źle wyśrodkowali warunki by nie mieć reklam jako zalogowany:

Szacunek za ukrywanie reklam aktywym użytkownikom!

3 polubienia

Myśleliście o testach A/B? Wydaje mi się, że mocno zyskują na popularności w ostatnim czasie.

Video odtwarza sie nawet gdy wchodzę poprzez powiadomienie o odpowiedzi czy polubienia. Pracujecie też może nad problemem, ktory pojawia się przy pisaniu komentarza tj, klawisz enter wywołuje na filmiku pełny ekran - nawet jak ten jest zatrzymany? Problem widać na chrome i firefox, no i jeszcze to:

Menu powiadomień pod tekstem i zdjęciami ze strony.

1 polubienie

Potwierdzam problem:

Reklama na reklamie z reklamami poprzedzonymi reklamami. Nieźle.

Masochista… mobilnego Windowsa używa… przecież niewspierany, sklep pusty i w ogóle jak tak można!

1 polubienie

Autoplay, to samo zło… nawet bez dźwięku. Tym bardziej jak jest na tej dziadowskiej praformie WP - 2018 rok i 480p? Spróbujcie wytłumaczyć paniom i panom z WP, że to nie czasy pierwszego PSP gdzie taka rozdzielczość mogła na kimś robić wrażenie :wink:

2 polubienia

Jak działa, to po co zmieniać?

1 polubienie

Tłumaczyliśmy, mają się poprawić :slight_smile:

1 polubienie

Tak, oczywiście zauważyłem jaki dałeś zrzut ze swojego telefonu, więc nie mogłem być gorszy. :slight_smile:

A tak już zupełnie poważnie, to jak najbardziej wspierany:

image

Na sklep też nie narzekam, a “jak tak można”? Przede wszystkim szybko, bez przycięć i zwiech, bezpiecznie i na jednym ładowaniu kilka dni. Takie “drobnostki”… :slight_smile:

2 polubienia