HotZlot 2018 - organizacja dojazdu

Hej, dam znać jak się temat rozwinie - w tej chwili w teorii jest komplet, ale znając życie ktoś się wysypie :wink:

Trasa KRK -> HZ, 2 wolne miejsca w aucie, wracam w niedziele :slight_smile: Gdyby ktoś był chętny na wspólną podróż to zapraszam :slight_smile:

Nie, nawet prawka nie mam:)

To wsiądziesz w PKSa i przyjedziesz na miejsce. Dwie godziny jazdy i poznasz fantastycznych ludzi, z którymi spędzisz 2 dni, które utkwią w pamięci. Daję Ci gwarancję, że wyjedziesz zadowolony. Jakbyś przyjechał i był rozczarowany, zawsze możesz złożyć reklamację (musisz jednak odpowiednio to umotywować, dołożyć 4 legitymacyjne, rozpatrzenie nastąpi w ciągu 14 dni). :smile:

Przepraszam za moje niestandardowe podejście. Chciałem po prostu podpowiedzieć. Prostując uważam, że jak ktoś robi mi imprezę za 1000 zl to 100 zl wydam na dojazd. Wiem, że nie każdego na to stać, wyskoczyłem trochę niepotrzebnie.

Stać zlotowiczów zapewne by było, ale nie ma kto zebrać kasy na ten cel. Na PKSa i tak trzeba wydać z Warszawy około 25 zł. Koszty pewnie byłyby podobne lub lekko wyższe ale komfort nieporównywalny.

Jakby ktoś jechał z dolnego Śląska I miał wolne miejsce to chętnie bym się dołączył, samemu raczej nie będzie mi się chciało jechać przez pół Polski :confused:

Jedzie ktoś z Warszawy na zlot? co prawda wciąż nie mam potwierdzonego urlopu na piątek to jednak jestem dobrej myśli i czas zacząć planować dojazd.

@xomo_pl jesteś brzydal i zawsze mnie hejtujesz :stuck_out_tongue: Najprawdopodobniej będę jechał z Poznania przez Warszawę i będę miał miejsca wolne. Dla hejterów, w klasie turystycznej :wink:

1 polubienie

z kimś mnie chyba mylisz :smiley:

Będziesz pisać bliżej terminu zlotu czy sam mam się odezwać? :slight_smile: O ile o mnie w tym “komplecie” uwzględniłeś ^^

Nie mylę :stuck_out_tongue:

niech Ci będzie :smiley:

wracasz w niedzielę czy rozszerzony?

Na 90% wracam w niedziele

Czyli jest szansa na transport z/do stolicy na dworzec centralny?

Oczywiście.

OK, to w takim razie rezerwuję 1 miejsce wstępnie

Czy ktoś z Szczecina dostał może zaproszenie? Pytam, bo droga długa i w sumie same nie wiem czy jeszcze pojadę - tak na 70% pokryje mi się HZ z rodzinna stypą :confused:… a przydało by się mieć jakieś rozeznanie.

Dam znaka w czwartek, wtedy będę wiedział wszystko

Również dołączyłbym się do kogoś jadącego z Wrocławia.