Dyskusja o nowej stronie DP

Ja mam kurde pytanie:
DLACZEGO NEGATYWNE KOMENTARZE co do tematu czy jego autora bez obraźliwych wyrazów itp, są cenzurowane ?
To już absurd czuję się jak pod rządami POLSKIEGO aktualnego rządu , czyli za niewygodne pytania następuje cenzura!
Jeżeli tak ma wyglądać nowe DP to napiszcie najwyżej usunę konto.

3 polubienia

Tak najwyraźniej poszli w tą stronę. Widziałem też przypadek, że niewygodny komentarz w 10 minut dostał 100 minusów. Dlaczego tak? Trzeba by było zapytać panów z tabelki “Główni akcjonariusze” https://www.biznesradar.pl/akcjonariat/WIRTUALNA-POLSKA

Jak dla mnie, komentarze (a zwłaszcza brak możliwości manipulowania i formowania ich ) zawsze były niewygodne dla właścicieli (nie mówię tu o redaktorach czy osobach technicznych tylko o tych co wykładają kasę) . Ale może tylko tak mi się wydaje i wszystko ruszy.

Nic dziwnego, że się nie pojawił. W drugim zdaniu masz 4 wyrazy banowane przez WP Dżesikę. (nie wiedzieć czemu). Powinno być:
Powinni się zając Apple, Microsoft, Huawei, Google itp. i innymi big tech.
Wtedy na 99,9% komentarz by przeszedł :stuck_out_tongue:

2 polubienia

@Domker akurat huaweia lubię. No może na zastępstwo dać np samsunga? :smile: :wink:

Ksajomi.

1 polubienie

Na poprawę humoru :slight_smile: wszedłem na tą polygamie (z drugiej strony dość kiepska nazwa na serwis o grach zwłaszcza patrząc na znaczenie słowa ale w sumie w stylu WP), żeby zobaczyć co to jest


Komentarz mnie rozwalił :smiley:

PS. nasze konta powinny działać tam z tym samym hasłem.

Albo to przez to że uruchomiłem 1 login od WP, nawet awatar i tło się skopiowały.

Wole wejść na gryonline, niż na jakiś polygame - nazwa kijowa, swoją drogą.

1 polubienie

Nie wierzę, że tę nazwę wymyślał ktoś na trzeźwo.
WP to jednak coraz bardziej stan umysłu.

Proponuję polygamie zmienić na wupegame, pasuje idealnie.

-polygamia
+wpgameoverflow

Szczerze: na razie nie ma.

Też jestem ciekawy co się stało z tymi informacjami

Czy ja wyrażałem zgodę na kopiowanie moich danych logowania do centralnej bazy wP?,Trudno mi to przyszło ale chce usunięcia mojego konta tego Portalu i innych portali wp. Stare DP miało świetne comunity ,pewną częścią mam kontakt prawie stały na FB ,
więc nic nie tracę na tym , jak ktoś chce mnie dodac do znajomych znajdzie w znajomych u innych userów lub zapyta .

Długo przyjdzie nam jeszcze czekać na bloga?.. Psy wieszacie na MS czy innych firmach za testowanie “na żywym organizmie”, ale sami robicie dokładnie to samo :slight_smile:

Wszystkie wymienione wyżej problemy to jakieś kuriozum z Waszej strony … Żeby nawet podstawowa rzecz, tj. pisanie komentarzy, nie działała …

3 polubienia

Nie radzą sobie z problemem… :wink: Poczekacie na bloga.

Nie mam czasu ;x

Nie ma co się czarować, my, starzy forumowicze, nie mamy szans z jakimś bucem, któremu z Excela wyszło że można wyrwać jeszcze parę groszy (to nie o @gtxxor, on w tych sprawach ma niewiele do gadania, jest wykonawcą).

Dla decydentów my się nie liczymy, liczy się “target”. I to taki “target”, który łyknie kurze łapki, cerę jak kwiatów płatki i inne takie pierdoły.

Właścicielom portalu to że @AntyHaker chce pisać i publikować, zwisa i powiewa.
Dla nich cenniejszy jest frustrat, który będzie latał po stronach tylko po to aby nastawiać minusów. Bo on będzie generował odsłony, kolejne wyświetlenia reklam i palant z Excelem będzie mógł prezesom pokazywać słupki i kasować premie.
Dlaczego dodano tę durną opcje dodawania komentarza już pod tytułem a właściwie fragmentem tytułu? @bachus ma całkowitą racje, to nie pomyłka to zabieg celowy.

My podchodzimy do sprawy inaczej, nasze interakcje maja charakter społeczny, my dostrzegamy w sobie jakieś indywidualności. Ale właściciele mają to głęboko gdzieś. Tolerują nas dopóty, dopóki na naszych zachowaniach można jakiś grosik wymęczyć.

Teraz przyszło Nowe i uważa że na anonimach można więcej uciułać. Może ma rację a może nie, czas pokaże.

A my? Cóż, może się dostosujemy, ostatecznie przyciąga nas tu społeczność…

8 polubień

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć kiedy zacznie się wyświetlać pełna lista programów w danej kategorii ww dziale programy?
Się zrobiło w tym ‘po nowemu’ - ze wyświetla kilkanaście pozycji i szlus - jak ktoś nie wie czego dokładnie szuka i chce sobie przejrzeć, sobie może chcieć. O ile lista jest w miarę krótka pomaga przesortowanie od końca, ale przy długich listach - widoczne są albo pierwsze albo ostatnie cały środek nie jest pokazywany. Próbowałem na różnych browserach i na windzie i na pingwinie - wszędzie tak samo.
dla przykładdu - https://www.dobreprogramy.pl/odtwarzacze-plikow-audio-i-wideo,programy,windows,6505378871220353

Jak przewijanie strony w automacie nie chce działać może by jakieś kontrolki typu ‘dalej’ - ‘wstecz’ dołożyć.

Widzę, ze cenzura w komentarzach urosła do granic wszelkich możliwości i mojej komentarze są banowane zanim się ukażą mimo, ze nic w nich ani nie cenzuralnego nie było, ani obraźliwego pod newsem o pracach technicznych w Bankach. No chyba, ze pojawią się po weekendzie?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: