Nazewnictwo kategorii w dziale sprzęt


(tomekb) #1

Rozwiązałem problem z nazewnictwem kategorii w dziale sprzęt stosując miks kilku pomysłów :wink:

Wydaje mi się, że generalnie problemy i wybór mogą być w tych samych workach, tylko ważne żeby dotyczyły tej samej grupy produktów. Z drugiej strony wydzielenie dyskusji wyłącznie dotyczących wyboru sprzętu (ogólnie) i wyboru zestawów/podzespołów (jako szczególny przypadek) uprości sprawę nowym użytkownikom.

Wydaje mi się, że tak mogłoby teraz zostać, co sądzicie?

PS @Kpc21 przepraszam, że tyle to trwało ;(


(blumberplumber) #2

Właśnie to zauważyłem:) Moim zdaniem teraz jest lepiej, choć miałem mały problem z odnalezieniem się:)


(rgabrysiak) #3

Dla mnie nazwa działu Komputery stacjonarne ma się nijak do zawartości i warto zastanowić się nad jej korektą, przykład:
(tomekb) #4

To wynika z faktu, że wcześniej to był Hardware i sterowniki, wielki worek z jednym wielkim bałaganem ;( Tak było/jest dosłownie wszystko.


(Semtex) #5

Komputery Stacjonarne to nazwa, która wprowadza jeszcze większe zamieszanie…
Proponowałbym zmienić tę nazwę na “Sterowniki” lub coś podobnego, bo zaczynają tam lądować tematy całkowicie niezwiązane z Hardware, jak na przykład wątek o asystencie.

Pozostawiam bez komentarza, że w tym wątku odpowiada Admin i nie reaguje na błędny dział…


(rgabrysiak) #6

Mimo wszystko poprzednia nazwa bardziej pasowała do tematów jakie można znaleźć w tym dziale, obecny tytuł - Komputery stacjonarne, chyba wszystkim kojarzy się się tylko z jednym typem urządzeń. Pójdę nawet o krok dalej, będąc świeżakiem pytania o wybór gotowego zestawu czy podzespołów do komputera stacjonarnego tudzież peryferii do niego, zamieszczałbym właśnie tam.

W kwestii bałaganu - zdaję sobie sprawę, że moderatorzy nie są wstanie przenieść wszystkich wątków w odpowiednie miejsce, ale jeżeli sami będziecie dawali taki przykład jak w tym wątku: Ściąganie plików, asystent ściągania
to o porządku możecie zapomnieć.


(Dimatheus) #7

Hej,

Dokładnie tak. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus


(tomekb) #8

Poprawiłem na “sprzęt komputerowy”.