Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Zniknęło menu na wszystkich stronach.

W ogóle, to… Czy leci z nami pilot? :slight_smile:

Kolejny któryś z kolei?

Account login timed out, please try logging in again.

Wg tego, co tomekb napisał na czacie (jak jeszcze był) - dostosowujecie tę stronę do IE11, albowiem coś to rozwala. Być może właśnie dostosowaliście, ale obecnie działa wadliwie na praktycznie wszystkich możliwych silnikach. Wadliwie wyświetla się na qt5-webkit (otter-browser), qt5-webengine (qupzilla), gecko (firefox). Zniknęło menu, brak możliwości (lub co najmniej utrudniona) przejść na jakiś wątek, a już na pewno wrócić do strony głównej z wątku. Chat? Sorry… zniknął, został wcięty i wycięty. Jak zresztą większość użyteczności forum.dp
Może po prostu zostawcie tę niszową przeglądarkę w spokoju? :slight_smile: Innym użytkownikom będzie wygodniej.

Mnie bez górnej belki menu, bez czata non grata - forum lata błyskawicznie na slimie i lisku, choć zapanował smuteczek bez pogadania.

@Bogdan_G: Skoro tak super to “lata” i “błyskawicznie” (co do szybkości działania nie powiem złego słowa), to z tej strony szybko przejdź bez menu na dowolną inną na forum. Aha… nie da się tak łatwo :slight_smile:

Działy w zasięgu. Reszta A przechodzę wszędzie, klikam na luzie, czy gdzie. Leci szybko. Aż mi dziwno, bo właśnie uruchomiłem pc z XP po czterech miesiącach. Tylko wywaliło sterownik klawiatury, ale dałem radę. Lepiej mi teraz chodzi forum, niż na windows 7 x64.

Działów brak. Muszę przejść do samego początku - niekiedy bardzo długiego wątku i kilka razy jeszcze poczekać na załadowanie tego co wcześniej. Jeśli to jest funkcjonalność: “przechodzę wszędzie, klikam na luzie, czy gdzie”, to mamy zdecydowanie odmienne rozumienie funkcjonalności forum.
Ot, tak to wygląda: http://i.imgur.com/71B7agh.png

Wrąbało przyciski logowania :smiley:

Marcin - wszystko wrąbało. Kliknięcie na “Nieprzeczytane” przekierowało mnie na dp.pl :slight_smile:

Tam jest menu tylko niewidoczne, a co najlepsze to menu z portalu jest a nie forum :smiley:

Nie ma menu. Przynajmniej nie ma go w wątkach.
Oki - jest, jest niewidoczne, ale jest wyłącznie na głównej stronie forum i jest to menu z dp.pl.

To niesty efekt grzebania w tym pluginie do chatu, chcemy za wszelką cenę uniknąć jego wyłączenia do czasu naprawy przez autora. Jestem teraz w mieście jak wrócę do domu to usunę problem z forum.

Przed chwilą mieliśmy przerwę na większą aktualizację, właśnie wróciliśmy.

Widzimy. Na jak długo? :slight_smile:
Tak, czy inaczej - powodzonka.

Na razie nie planujemy dalszych aktualizacji produkcyjnych, będziemy testować na sajcie deweloperskim.

No niestety dalej działa to forum źle. Spróbujcie zgłosić Wam jakiś temat. Ja otrzymuję “nie jesteś uprawniony do oglądania tego załącznika”.
Temat: Najstabilniejsza i najprostrza w obsłudze dystrybucja po polsku? - ktoś narwany raczej używa słów, których na forum nie powinno się używać.

Widzę flagę na tego gościa i właśnie ją potwierdziłem.

To jeszcze dlaczego po oflagowaniu widzę (dzisiaj, wcześniej tego nie było) okienko z czymś takim: Nie jesteś uprawniony, by zobaczyć żądane źródło.?
I to jedyne co jest efektem (tzn. Ty widzisz flagę - ok, ja nie otrzymuję potwierdzenia, ani niczego innego).
PS. Czy istnieje możliwość oflagowania wcześniejszego niż ostatni post?

@pavbaranov - To już pokombinuj w przeglądarkach. Do linuxa też jest np firefox i ma obsługę javascript. https://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/51.0.1/linux-x86_64/pl/
Przyczyn może być kilka. Jakieś rozszerzenie blokujące jvs i tam takie.

Ok. Sprawdzę na innych. W każdym bądź razie - przed rozwałką forum to działało prawidłowo na tej samej przeglądarce, w której od tamtego czasu nic nie zmieniałem (system nie był też aktualizowany w zakresie, który ma wplyw na przeglądarkę).
THX za odpowiedź. Mam jeszcze jedno podejrzenie. Sprawdzę.