Serio? Serio! Czyli znowu reklamy Opery :(

U mnie się dzisiaj pojawiła. Ciągle coś zmieniają.

Poprawione, dzięki :wink:

2 polubienia

Tomekb kto w dzisiejszych czasach używa adblocka jak dużo lepiej działają Adguard i uBlock Origin a dlaczego używają, bo mają dosyć chamskich reklam, ale redakcja musi mieć na hostessy na zlocie.

Jesteś w błędzie wciąż są osiołki co używają Adblock + uBlock / ABP + uBlock / Adblock + ABP + uBlock - bo nie umieją pojąć że dodatki robią to samo (a uBlock nawet lepiej) i tylko męczą komputer takim mix-em.

Zrozumiałe by było mieć 5 dodatków ale jeden aktywny a reszta jak tworzymy filtry na każdy i chcemy przetestować by nie polecać czegoś co nie działa poza uBlock i Adguard Adblocker.

Ktoś już wspominał, że reklama opery u góry rozwala stronę na mobilnych urządzeniach ?

Nie tylko na mobilnych

Dziwne u mnie działa :slight_smile:

A tak … ja mam Operę :wink:

Zastanawiam się w czym przeszkadza ta reklama ? oby więcej takich a nie flashowych czy też "rozwalających stronę :

1 polubienie

1 polubienie

Ciekawe ile Chińczycy będą musieli zapłacić za reklamę Maxthon przeglądarki, która szpieguje swoich użytkowników. Ale jak to się mówi pieniądze nie śmierdzą tylko wstyd na forum więc czekamy na kolejną reklamę tym razem Maxthona.

Pewnie za klik jest większa kasa :slight_smile:

A za asystenta pobierania była w h… kasa A jak widzę co tu się dzieje to przypomina mi się jedna piosenka niech ktoś ją weźmie do serca.

Za darmo powiadasz? Naiwny jesteś albo głupi…

Tylko wiesz ja jestem z prawdziwej sceny RETRO nigdy u nas nie było wynajmowania zamków czy hostess. Czasami ktoś pod koniec zlotu chodził i mówił, że impreza na siebie nie zarobiła i każdy dawał jakiś grosz. A DP poszło tak w komercje, jak Liroy i zacytuje pewną grupe Hip Hopową - Gówno zawsze wypływa na powierzchnię a w podziemiu zostają rzeczy najlepsze -

Bo nie każdemu chce się go włączać. Nie trzeba nad tym za bardzo kombinować. Do tego tryb czytania nie dogaduje się z komentarzami.

I też nie działa na stronie głównej i nie można bez dodatku ustawić by automatycznie ładował w takim trybie arty.

https://support.mozilla.org/pl/questions/1105766 (Can you automatically open up a web page in reader mode?)

A teraz odpowiedzmy sobie czo ONI nie mają pieniędzy z reklam.

Nie to żebym bronił, ale dlaczego komuś odmawiasz wolności słowa? Chce, niech pisze. Komu reklama przeszkadzała, to ją zablokował. Przyznam jednak, że w kwestii reklam przydała by się jakaś ogólna krajowa kampania uświadamiająca ludzi jak robić reklamy, by nie trzeba było się przed nimi bronić. A gdyby to nie pomogło, to druga uświadamiająca ludzi jak bronić się przed inwazyjnymi reklamami.

2 polubienia

Nigdy nie broniłem tych ludzi, ale ich kochanie pieniędzy jest straszne jak tak można patrzeć w mamonę i ci niektórzy ludzie mówią NIC SIĘ NIE STAŁO :wink:

Zacznijmy od tego, że część osób uważa, iż portal istnieje tylko dzięki redakcji. Otóż portal istnieje dzięki użytkownikom, którzy produkują masę zawartości, nieporównywalnie większą niż to co daje od siebie redakcja. Także zarabiają głównie na ruchu jaki użytkownicy tworzą poprzez interakcję między sobą. Dzięki temu mają statystyki, które mówią jaki jest ruch na stronie - i ten unikatowy, i ten całkowity. To my sprawiamy, że portal żyje i dzięki temu jest takie, a nie inne zainteresowanie reklamodawców. Także redakcja zarabia, bo jeżeli na 6 mln (z tego co pamiętam) unikatowych odsłon jest tak mały odzew w sprawie tej kiepskiej reklamy, to znaczy, że spore grono jednak je wyświetla, a spora cześć pewnie i kliknie w nią.