Wady windows 7 na komputerze pudełkowym

Dlaczego Twój komputer działa wolno (z kwestii sprzętowych):

  • używasz nadal dysku HDD a nie SSD (SSD mają czas dostępu do danych o dwa rzędy wielkość mniejszy niż HDD i to robi różnicę)
  • 4 GB RAM to w dzisiejszych czasach już niezbyt dużo szczególnie gdy masz uruchomionych sporo programów w tle i używasz większej liczby przeglądarek niż 1

A i w sumie nadal nie podałeś specyfikacji swojego komputera, bo składa się on z większej liczby elementów niż procesor i RAM.

Michal_88Uczestnik HotZlotu

Dlaczego Twój komputer działa wolno (z kwestii sprzętowych):

" używasz nadal dysku HDD a nie SSD (SSD mają czas dostępu do danych o dwa rzędy wielkość mniejszy [?] niż HDD i to robi różnicę)"

czy mógłbyś to powtórzyć?

"4 GB RAM to w dzisiejszych czasach już niezbyt dużo szczególnie gdy masz uruchomionych sporo programów w tle i używasz większej liczby przeglądarek niż 1"
  • Dzięki, postaram się dokupić RAM-u.

“A i w sumie nadal nie podałeś specyfikacji swojego komputera, bo składa się on z większej liczby elementów niż procesor i RAM.”

INFOR. O KOMP. PUDEŁKOWYM - Kopia.nfo.txt (2,3 MB)

  • to rozszerzenie . txt oczywiście należy usunąć, dodałem je tylko by plik móc przesłać.

  • Jak jeszcze coś jest potrzebne, to proszę napisać, postaram się dosłać.

Przeczytałem też ten temat:

Widzę, że inni też maję kłopoty z komputerami. Opinię NezY Aka Derp w pełni podzielam.

Wszystkim którzy usiłowali mi pomóc na razie dziękuję, choć i pod WINDOWS7 komputer też nie działa zawsze dostatecznie szybko, by nie stwarzać nigdy problemów.

W tym przypadku chodzi o padnięty dysk twardy. W Twoim przypadku system jest przeładowany oprogramowaniem.

czyli to nie jest komputer pudełkowy tylko poleasingowy :stuck_out_tongue: