Aktualizacja Win10 do wersji 1803 dostępna do pobrania

Macie touchpad od Synapticsa? Niektórym właśnie ten sterownik powoduje randomowe freezy ekranu i pomaga jego odinstalowanie oraz zassanie innego z WU.

W rzeczy samej, mam touchpad od Synaptics, ale nie ma innej wersji ani na stronie Lenovo, ani w WU.

Witam .

2 dni temu zaktualizowałem Windows 10 April 2018 - zainstalowało się pomyślnie , bez problemu wszystko chodzi nawet o wiele lepiej - tylko jeden problem pojawił .

Mam tylko problem z Dyskiem lokalnym F .

.

ŁAP:

Dziwne, że ta partycja nie ma opcji normalnego zarządzania spod prawego klawisza myszy na niej… :thinking:

Wpisuje w wierszu poleceń komendy i nic nie dzieje .

O to nie fajnie.

do cmd uruchomianego jako administrator

mountvol F: /D

obraz

Udało się - nie mam dysku lokalny F .

A ja taki zaniepokojony wlazłem w normalnego wiersza poleceń i tam wpisywałem: ale ze mnie niezdara - popełniłem błąd- nie wiedziałem że mam wejść do administracyjnego Wiersza poleceń - tam wpisać ważne komendy aby pozbyć Dysk Lokalny - F .

Dzięki za porady .

Niestety chyba dalej coś nie gra. Niby sprawdza aktualizacje, ale nie zmienia się podana godzina ostatniego sprawdzania aktualizacji. Jest pokazana godzina kiedy ja kliknęłam na sprawdź aktualizacje :frowning:

U mnie wszystko gra .

Posiadam od 2 dni - Windows 10 April 2018 :1803 .

Tylko mam jeden problem z Aplikacją Discord - nie mogę usłyszeć kto do mnie mówi , wszystko u mnie działa mikrofon z słuchawkami naraz , testowałem mikrofon na wszystkim i jest wszystko OK - ustawieniach Dźwięk i Rejestratorze Głosu .

Windows sprawdza okresowo, ale nie wiem co ile. Zrób tak. Odczekaj 24h od ostatniego sprawdzenia, a następnie wejdź w ustawienia i WU i zobacz czy data i godzina się zmieni.

Dobrze tak zrobię :slight_smile: Będę się odzywać

Ja mam jeszcze pytanie z innej beczki. Czy jak ustawiacie amd/nvidia pod gry, to czy szperacie coś w panelach ustawień oprócz w grze czy tylko w grze wystarczy?

Jestem w szoku po 3 dniach użytkowania nowego Windowsa : co tam wpakowali w tej aktualizacji jakieś nowe ulepszone sterowniki Realiteka : mam roczne z 2017 roku : nie tknięte - stabilniejsze : słuchając np muzyki Spotify lub oglądając filmiki na YT - dźwięk jest żywy -soprany dopasowane optymalnie ,bassy ciepłe nie tłumiące i nic nie trzeszczy , nie zakłóca - mam pytanie jak tam u was sprawują sterowniki do karty dźwiękowej Realitek w nowym Windowsie .

Wszystko z zakładki “Granie” w Ustawieniach Win 10 mam wyłączone , w poprzedniej kompilacji Tryb gry zamiast wspomagać dodatkowo obciążał :frowning:

Mi chodziło o panele nvidia i amd. Czy używacie domyślnych opcji, a tylko w samej grze przestawiacie, co gra ma w danym momencie mieć włączone?

U mnie ta aktualizacja zmieniła ustawienia głośników.

U mnie też i zainstalowałem sterownik z 2012, bo już mi się nie chciało męczyć z przywracaniem startowania opcji Realtek.

A co powiecie o tym?

Durnota i idiotyzm - drugi facebook “oś czasu”? Niech zgadnę … połowa komputerów zdechnie przy obróbce/obsłudze tego cuda … w sensie … jak bardzo “oś czasu” dojedzie komputer …

Na 10-letnim lapku zerowy wpływ na wydajność.