Prowokacje na forum do złego zachowania i banowanie sprowokowanego

Nie mam żadnych opcji do oflagowania.

To najwidoczniej jestem na razie na „jedynce”.

Jeśli masz odrobinę kultury i oleju w głowie, to absolutnie żadne prowokacje nie powinny w jakikolwiek sposób wpływać na twoje zachowanie i kulturę. To tylko forum, wartość prowokujących wpisów jest zerowa. Zdanie każdy może mieć jakie chce, wpisy chamskie i prowokujące jedynie pokazują kompleksy i problemy tego, kto to robi. Ludzie często czują się niedowartościowani, a stworzenie czegoś, pomoc czy podobne działanie jest o wiele trudniejsze niż hejt. Zaśpiewać potrafi niewiele osób, ale drzeć japę, że śpiewa do kitu to już potrafią tysiące.

Flagowałem chamstwo i ataki personalne wiele razy, ale moderacja ma gdzieś karanie tego osobnika. Widocznie takie zachowania są „normalne” i FAQ można sobie tyłek podetrzeć. Zresztą nic dziwnego, nie lepiej zachowują się ludzie w komentarzach na portalu, gdzie ten sam osobnik też trolluje i pokazuje „kunszt” chamstwa i atakowania innych.

@aesereht Rozumiem, że to jest w pełni normalne zachowanie? Wierzycie w... UFO? - #2 przez sidkwa

@anon3554408 Na forum jest opcja ignorowania użytkowników, wykorzystaj ją.

Jest to w pewien sposób obraźliwe albo prowokacyjne ale z drugiej strony pytanie autora jest niedorzeczne. Czy wierzymy w ufo? Od 1959 roku został uruchomiony program SETI, miliardy dolarów zostały wydane na szukanie pozaziemskich form życie, gdzie nic nie znaleziono, a jedynie przypuszczamy, że we wszechświecie musi istnieć życie (i nie mówimy to o rasie bardziej rozwiniętej od nas, a o czymś cokolwiek żywym). Nawet jakby coś istniało, to szansa, że nas ktoś znajdzie też jest niemożliwie niska.

Więc stwierdzenie, że rolnik zrobił zdjęcie statku kosmicznego i czy ludzie w to wierzą…
Masz głupie pytanie i głupią odpowiedz. Ja bym to po prostu zignorował i tyle.

Czy np.

Jest nawiązaniem do kapitana bomby, co po odpowiedzi widać, że autor nie zna, bo pyta o kota.

Nie każdy jest w wieku, w którym to jest ciekawe, i nie każdy ma dzieci z którymi ogląda blog ekipy, konie Rafały, Naruta i inne wynalazki. :wink:

Zastanawia mnie czemu żaden moderator, który mnie wiele razy tu banował, nic się nie wypowie……

No właśnie, gdzie ona jest? Na szybko przejrzałem ustawienia i nie wpadła mi w oko.

To chyba to…. Ustawienia i po lewej użytkownicy, a tam jest Uciszeni.

Bo wszyscy mają ciebie i twoje żale w d… czarnej dziurze znaczy się. :slight_smile:

Powiedzcie mi skąd się biorą tacy ludzie jak on i czemu mu tu wszystko wolno?

Nie wolno mi wszystkiego. Jakby mi było wolno wszystko to już dawno dostałbyś ty i @Yakii permanentnego bana.

Za to jak mnie wkurzasz, trullujesz i gnębisz powinieneś dostać permanentnego bana, ale niektórzy są nie tkalni chyba ze względu na to, żeby nikt tutaj nie zarzucił forum, ze się ciebie tyka.

Traktuję cię wyłącznie tak jak sobie na to zasłużyłeś. Pretensje możesz mieć tylko do siebie i swojej postawy.

Bardzo ciekawe. To czego inni tak mnie nie traktują, tylko ty jeden?? Mnie rodzice nauczyli jednej rzeczy, jak ktoś ci się nie podoba olej go i omiń daleka, ale nie zaczepiaj i nie prowokuj.

Jak nie jak tak? Ile kont już tu miałeś? Ile razy usuwałeś je tylko dlatego bo inni coś napisali co tobie się nie spodobało i naskakiwałeś na nich, że cię hejtują bo mają odmienne zdanie od twojego. Zachowywałeś się jak niezrównoważona osoba to tak byłeś traktowany. Przecież dobrze wiemy oboje, że kont miałeś tutaj więcej niż jest palców u obu dłoni i stóp.

To napisz do WP pismo, żeby zabronili usuwania kont jak na innych forach jak tak ci to przeszkadza, ze mogę usuwać i zakładać nowe, i masz mnie za to gnębić.

Mnie nie przeszkadza to, ze usuwasz konto. Mnie przeszkadza to w jakich okolicznościach to robisz. Jak zostajesz zdemaskowany, wpadasz w swoją histerię, zaczynasz wyzywać ludzi od hejterów to usuwasz konto i zaraz wracasz pod innym nickiem i chcesz być traktowany poważnie. To, że zmienisz sobie login to nie znaczy, że grzechy z poprzedniego usuniętego kotna też zostają wymazane i zapomniane. Nie ma tak dobrze.

Serio nie masz nic ciekawszego do roboty w życiu jak wypominać irytująco takie rzeczy na forum?? Jak dziecko 10 letnie?