Xiaomi który wybrać? Najlepsze telefony do 800 zł

(Kamil1588) #1

Witam nie wiem na który telefon kupić.
Xiaomi Mi A1 4/32 czy Xiaomi Redmi 6?
Lub podajcie inne ciekawe telefony do 5,50 cala cena do 800zł

Jaki telefon wybrać do 700 zł
(lordjahu) #2

Xiaomi Redmi 5 - snap na pokładzie
Motorola Moto G5S Plus
LG Q6
Xiaomi Redmi S2

(Kuba1331) #3

Xiaomi Resmi S2, Xiaomi Redmi Note4

(sekus91) #4

Ja też bym na Twoim miejscu wybrał Redmi Note 5. Dobra bateria 4000mAh, w miarę aparat jak na telefon budżetowy. W sferis np wersję 3/32GB będziesz miał za ok 650 zł, a wersję 4/64 za ok 850 zł.

(Iris89) #5

Redmi Note 5 wydaje się najlepszym wyborem w tej cenie. Z alternatyw można dorzucić Xiaomi A2 Lite w stylu “notch”. Bateria jest nieco słabsza jednak duży plus to czysty system operacyjny bez nakładki producenta co wpływa na wydajność telefonu.

(echo.K) #6

Nie sugeruj się przekątną ekranu, bo ona już od dawna nie jest wyznacznikiem rozmiaru smartfona, a im większa przestrzeń robocza, tym lepiej. Wg mnie do 800 zł najlepszym wyborem aktualnie jest Xiaomi Mi A2 Lite w wersji 64 ROM - czysty andek, aku 4k mah, bardzo fajny, podwójny aparat z elektryczną stabilizacją obrazu, no i świeżutki soft.

(Kuba1331) #7

Ale mi A2 lite i Redmi Note 5 mają ekran większy niż 5,5’, a wyraźnie jest napisane do 5,5’.

(deperini) #8

W tym zakresie cenowym najlepszym rozwiązaniem będzie Mi A2 lite. Niestety model Redmi 6 który jest na mediateku to jedna wielka kpina z użytkowników, jego wydajność jest gorsza od poprzednika czyli Redmi 5 na snapdragonie.

(Nameziss) #9

Xiaomi Redmi Note 5 nie kupuj w nieoficjalnych dystrybucjach :slight_smile:

(TomalloWK) #10

ta motka jest świetna, o ile dość ubogi design ci nie przeszkadza https://www.x-kom.pl/p/383391-smartfon-telefon-motorola-moto-g5s-plus-fhd-3-32gb-dual-sim-szary.html

(zbigg47) #11

Poczytaj co w temacie Xiaomi piszą forumowicze. Wyszukałem dla Ciebie…

(Crusader87) #12

Jeśli ograniczenie ma być do 5,5" to zostaje niewielki wybór, i faktycznie Xiaomi MI A1 będzie najlepszy. Poniżej 800 zł kupić już wersję 4/64 GB w dystrybucji EU, np. w sferisie, z 2-letnią gwarancja.
Redmi 6 byłaby ok, ale gdyby był w niej procek Snapdragon - a nie Mediatek. Bardzo niezrozumiały ruch Xiaomi przy wypuszczeniu tego modelu.